Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FE pielāgojamās šasija

Veiksmes struktūra

Volvo FE šasija

Mūsu inženieru redzējums bija elastīga šasija, ko varētu pielāgot gandrīz katram uzdevumam, kam vajadzīga kravas automašīna. Rezultāts ir viegla šasija, joprojām pietiekami droša vissmagākajām kravām. Neticami izturīga. Un bezgalīgi pielāgojama. Tieši tāpēc ikvienam uzņēmējdarbības veidam atradīsim piemērotu Volvo FE kravas automašīnu.

Volvo FE šasija – vieglai virsbūvju montāžai

Stingra, bet elastīga

Volvo FE šasiju iespējams konfigurēt gandrīz visām virsbūvēm. Šasijas izturīgā un stingrā, plakanā taisnstūra konstrukcija atvieglo virsbūves izgatavošanu, iegūstot rezultātu, kas piemērots pat vissarežģītākajām darbībām. Turklāt pilnveidotās šasiju paketes, kas nodrošina atbilstību Euro 6 standartam, nozīmē to, ka Volvo FE ir tikpat elastīgs kā iepriekš un emisiju ierobežojumu palielināšana to nav ietekmējusi.

Ātrāka virsbūvju montāža

Pasūtiet Volvo FE, un virsbūves uzstādītājs tūlīt varēs pieteikties Volvo Virsbūves uzstādītāju noteikumu sistēmā. Izmantojot precīzas specifikācijas un sistēmas 3D zīmējumus, darbu var sākt jau pirms kravas automašīnas izbraukšanas no rūpnīcas. Tāpēc piegāde notiek ātrāk un arī rentablāk.

Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijas

Volvo virsbūvju uzstādītāju norādījumi palīdz saīsināt darba izpildes laiku
The Electronic Control System of the Volvo FE

Ātra, viegla iekraušana

Balstiekārtas augstumu iespējams mainīt ar elektroniskās vadības sistēmu (ECS), izmantojot slēdžus panelī vai vadības pulti. Tāpēc iekraušana jebkurā augstumā notiek ātri un efektīvi.

Choose between mechanical cab suspension or air suspension

Modernākā balstiekārta

Garantēti vienmērīgs brauciens. Piedāvājumā ir mehāniskā kabīnes balstiekārta ar cilindriskajām atsperēm un amortizatoriem priekšā un aizmugurē. Vai pilnīga kabīnes pneimobalstiekārta ar gaisa spilveniem gan priekšā, gan aizmugurē.

Volvo FE chassis cyclist blue truck

Elektroniskā bremžu sistēma (EBS)

Volvo FE ir pneimatiskā bremžu sistēma, kur gan priekšējiem, gan aizmugurējiem riteņiem uzstādīti ventilējamie diski. Elektroniskā bremžu sistēma (EBS) nodrošina ātrāku un drošāku bremžu reakciju, kā arī samazina bremžu nodilumu. Sistēmā ir ABS un saskaņotās bremzēšanas sistēma, proti, tā vienlaikus izmanto vairākas kravas automašīnas bremzes, lai bremzēšana būtu vienmērīga un mazinātu riepu un bremžu nodilumu. Paplašinātajā EBS pakotnē iekļauta arī aizture braukšanai nogāzēs.

Daudzveidīgs šasiju klāsts

Daudzveidīgs šasiju klāsts

Individuāli pielāgotas, sagatavotas vai standarta

Volvo FE var pasūtīt ar standarta šasijas konfigurāciju. Ja patiešām vēlaties atvieglot virsbūvju uzstādītāja darbu, varat pasūtīt šasiju ar montāžas komplektu vai pat šasiju, kas pilnīgi pielāgota Jūsu specifiskajām prasībām.

Specifiskiem darbiem

Šasiju iespējams īpaši pielāgot specifiskiem darbiem, piemēram, atkritumu savākšanai, cisternu vadāšanai vai celtņa uzstādīšanai. Tādi komponenti kā degvielas un AdBlue tvertnes tiek pārvietotas, lai optimizētu šasiju.

Aizmugurējie tilti

Dažādās kombinācijās pieejami četru veidu aizmugures tilti. Kravnesības diapazons ir no 13 līdz 23 tonnām.

Papildtilti

Izvēlieties starp diviem papildtiltu veidiem — fiksētu papildtiltu aiz dzenošā tilta ar parastajiem vai dubultajiem riteņiem vai hidrauliski piestūrējamu papildtiltu aiz dzenošā tilta riteņiem. Abas konstrukcijas var pacelt, braucot bez kravas.

Rāmja augstums

Atkarībā no modeļa ir pieejami divi rāmja nodalījumu augstumi — 266 mm un 300 mm ar rāmja biezumu 7 vai 8 mm.

Rāmja iekšējie stiprinājumi

Trīs tiltu transportlīdzekļi ir aprīkoti ar iekšējiem stiprinājumiem, lai stiprinātu zonu, kurā uzstādīts aizmugures tilts.

Degvielas tvertnes

Atkarība no kravas automašīnas specifikācijām un īpašajām prasībām varat izvēlēties plastmasas, tērauda vai alumīnija degvielas tvertnes ar tilpumu no 160 līdz 630 litriem.

Instrumentu kastes

Aprīkojiet savu Volvo FE ar divām atsevišķām instrumentu kastēm, lai uzglabātu kravas drošības siksnas un citu aprīkojumu. Izmēri ir attiecīgi 55 litri un 125 litri.

Sānu drošības konstrukcija

Pastiprināto, salokāmo sānu drošības konstrukciju jeb SUP (side underrun protection) varat izvēlēties uzstādīt jau rūpnīcā. Šī Volvo izstrādātā konstrukcija sniedz drošu aizsardzību un ir viegli apkopjama.

Priekšējie tilti

Ir pieejami priekšējie tilti, kuriem nav nepieciešama apkope un kuru maksimālā kravnesība ir 7,1, 7,5, 8,0 vai 9,0 tonnas.

Sāciet konstruēt

Apmeklējiet vietējo Volvo Trucks dīleri, lai vienotos par konstrukcijas variantiem un izgatavotu tieši Jums piemērotāko Volvo FE.