Kravas automašīnas

Pielāgots jūsu vajadzībām

Volvo FE šasija

Volvo FE piedāvā daudzveidīgu šasiju klāstu, ko var pielāgot dažādiem uzdevumiem. Rezultāts ir viegla šasija, joprojām pietiekami droša vissmagākajām kravām. Neticami izturīga. Tieši tāpēc ikvienam uzņēmējdarbības veidam atradīsim piemērotu Volvo FE kravas automašīnu.

Stingra, bet elastīga

Volvo FE šasiju iespējams konfigurēt gandrīz visām virsbūvēm. Šasijas izturīgā un stingrā plakanā taisnstūra konstrukcija atvieglina virsbūves izgatavošanu, iegūstot rezultātu, kas piemērots pat vissarežģītākajām darbībām. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties elektrisko, gāzes vai dīzeļdzinēja jaudu.

Individuāli pielāgotas, sagatavotas vai standarta

Volvo FE var pasūtīt ar standarta šasijas konfigurāciju. Ja patiešām vēlaties atvieglot virsbūvju uzstādītāja darbu, varat pasūtīt šasiju ar montāžas komplektu vai pat šasiju, kas pilnīgi pielāgota Jūsu specifiskajām prasībām.

Ātrāka virsbūvju montāža

Pasūtiet Volvo FE, un virsbūves uzstādītājs tūlīt varēs pieteikties Volvo Virsbūves uzstādītāju noteikumu sistēmā. Izmantojot precīzas specifikācijas un sistēmas 3D zīmējumus, darbu var sākt jau pirms kravas automašīnas izbraukšanas no rūpnīcas. Tāpēc piegāde notiek ātrāk un arī rentablāk.

Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijas

Specifiskiem darbiem

Šasiju iespējams īpaši pielāgot specifiskiem darbiem, piemēram, atkritumu savākšanai, cisternu vadāšanai vai celtņa uzstādīšanai. Tādi komponenti kā degvielas un AdBlue tvertnes tiek pārvietotas, lai optimizētu šasiju.

Aizmugurējie tilti

Dažādās kombinācijās pieejami četru veidu aizmugures tilti. Kravnesības diapazons ir no 13 līdz 23 tonnām.

Rāmja augstums

Atkarībā no modeļa ir pieejami divi rāmja nodalījumu augstumi — 266 mm un 300 mm ar rāmja biezumu 7 vai 8 mm.

Instrumentu kastes

Aprīkojiet savu Volvo FE ar divām atsevišķām instrumentu kastēm, lai uzglabātu kravas drošības siksnas un citu aprīkojumu. Izmēri ir attiecīgi 55 litri un 125 litri.

Papildtilti

Izvēlieties starp diviem papildtiltu veidiem — fiksētu papildtiltu aiz dzenošā tilta ar parastajiem vai dubultajiem riteņiem vai hidrauliski piestūrējamu papildtiltu aiz dzenošā tilta riteņiem. Abas konstrukcijas var pacelt, braucot bez kravas.

Rāmja iekšējie stiprinājumi

Trīs tiltu transportlīdzekļi ir aprīkoti ar iekšējiem stiprinājumiem, lai stiprinātu zonu, kurā uzstādīts aizmugures tilts.

Priekšējie tilti

Ir pieejami priekšējie tilti, kuriem nav nepieciešama apkope un kuru maksimālā kravnesība ir 7,1, 7,5, 8,0 vai 9,0 tonnas.

Pietiekami daudz enerģijas

Elektrība, gāze vai dīzeļdegviela? Neatkarīgi no tā jums ir vairākas enerģijas uzglabāšanas iespējas. Elektriskās kravas automašīnas ar 3 vai 4 akumulatoru blokiem ar 280–375 kWh, 6 vai 8 gāzes tvertnēm, no 160 līdz 630 litriem dīzeļdegvielas.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.