Kravas automašīnas

Aprēķiniet savu ietekmi uz vidi

Rūpes par vidi ir viena no mūsu pamatvērtībām, un mēs vēlamies jums palīdzēt izdarīt pareizo izvēli, sniedzot jums visaptverošu skatījumu uz jūsu ietekmi uz vidi. Mēs esam lepni iepazīstināt ar faktiem par visa dzīves cikla ietekmi, un šādi mēs uzņemamies atbildību.

Kāpēc man vajadzētu aprēķināt savu ietekmi uz vidi?


Ja meklējat ilgtspējīgu transportu, jūs droši vien zināt, ka jūsu kravas automašīnu kopējā ietekme uz vidi neaprobežojas tikai ar CO2 emisijām no to izmantošanas. Jums būs jāiekļauj arī viss, sākot no izejvielu un citu ražošanā izmantoto resursu ieguves līdz otrreizējās pārstrādes radītajām emisijām.


Plānojot savu nākotnes autoparku, izmantojiet kalkulatoru. Jūs iegūsiet visaptverošu priekšstatu par to, kā dažādas izvēles var mainīt jūsu ietekmi uz vidi, un varēsiet viegli salīdzināt pieejamās alternatīvas. Skatiet, kā elektriskās Volvo kravas automašīnas ir salīdzināmas ar gāzi vai dīzeli darbināmu kravas automašīnu, pamatojoties uz jūsu nobraukumu un enerģijas sadalījumu. Ja jūsu klientiem rūp ilgtspējība, kalkulators var sniegt skaidru norādi par to, kā jūsu kravas automašīnas samazina ekoloģisko pēdu savā transporta ķēdē. Un jūs varat iegūt vairāk līgumu.

Ietekme tiek analizēta trīs jomās

Ražošana

Šis aprēķins aptver visu ražošanu, tostarp arī izejmateriālu ieguvi, materiālu un daļu pārvadāšanu, montāžu.

Izmantošana

Šajā sadaļā ir aplūkots, kāda ir ietekme uz apkārtējo vidi visā kravas automašīnas kalpošanas laikā, ietverot arī degvielas ražošanu, degvielas patēriņu un servisu.

Darbmūža beigas

Šajos aprēķinos ir ietverti pārstrādes un atkritumu radītie izmeši, kā arī samazinājums, ņemot vērā pārstrādi.

Volvo Trucks lepojas ar to, ka mums ir pieejami fakti par ietekmi visā darbmūža laikā. Tāpēc mēs varam uzņemties atbildību.

Kā mēs veicam aprēķinus

Kalkulatora mērķis ir palīdzēt aprēķināt CO2 emisijas no jūsu kravas automašīnas. Aprēķini ir balstīti uz plašu izpēti un kravas automašīnu testēšanu. Dzīves cikla novērtējumi ir veikti un no pašiem pamatiem. Tajos iekļautas izmaksas no materiālu ieguves no izejvielām līdz produktu un detaļu ražošanai no šiem materiāliem mūsu piegādātāju rūpnīcās un mūsu pašu ražotnēs Eiropā.

Apkope arī ir iekļauta, tāpat kā materiālu pārstrāde, transportēšana starp rūpnīcām, degvielas ražošana un izplūdes caurules. Lūžņu pārstrādes fāzē ir ņemta vērā iespēja neražot jaunus metāla materiālus nākamajam produktam.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.