Autovadītāja rokasgrāmata

Volvo Trucks

Autovadītāja rokasgrāmata

Šeit Jūs varat apskatīt savu unikālo autovadītāja rokasgrāmatu, pamatojoties uz Jūsu kravas automašīnas šasijas numuru un vēlamo valodu. Rokasgrāmata ir pieejama dažādos formātos un parāda tikai to informāciju, kas attiecas uz Jūsu kravas automašīnas konfigurāciju. Lai skatītu tiešsaistes versiju, noklikšķiniet uz pogas zemāk. Vai arī izvēlieties kādu citu no piedāvātajām iespējām.

Autovadītāja rokasgrāmata kā lietotne

Mobilā lietotne

Autovadītāja rokasgrāmatu var lejupielādēt kā lietotni mobilajā ierīcē. Vienkārši lejupielādējiet to, izmantojot App Store (iOS) vai Google Play (Android), un pēc tam ievadiet unikālo šasijas numuru un vēlamo valodu.

Autovadītāja rokasgrāmata pakalpojumā iTunes Autovadītāja rokasgrāmata pakalpojumā Google play
Autovadītāja rokasgrāmata kā pdf

PDF formāts

Noklikšķiniet uz tālāk redzamās saites, lai lejupielādētu autovadītāja rokasgrāmatu kā pdf dokumentu. Informācija sagatavota, vadoties pēc unikālā šasijas numura un vēlamās valodas.

Lejupielādēt pdf versiju
Autovadītāja rokasgrāmata iebūvētajā displejā

Iebūvētais displejs

Autovadītāja rokasgrāmatu var arī apskatīt, izmantojot īpašu lietotni Jūsu kravas automašīnas iebūvētajā displejā. Šeit varat piekļūt visām kravas automašīnas pieejamām funkcijām savā vēlamajā valodā.

Autovadītāja rokasgrāmata drukātā formā

Vēlreiz izdrukāt rokasgrāmatu

Ja esat pazaudējis rokasgrāmatu vai vēlaties pasūtīt jaunu versiju citā valodā, vienkārši sazinieties ar savu izplatītāju, un darbinieki palīdzēs sagatavot pasūtījumu.

Atrast dīleri
Atrodiet vietējo izplatītāju

Vai nepieciešama papildu informācija par rokasgrāmatu?

Jautājiet vietējam izplatītājam