Kravas automašīnas

Palieliniet kravnesību

VOLVO TRUCKS VIEGLSVARA TRANSPORTLĪDZEKĻI

Vai katrs kilograms ir svarīgs kravnesībai? Vai savos maršrutos atturaties no sarežģīta reljefa? Šādā gadījumā varat aprīkot savu Volvo FM vai Volvo FH ar viegla transportlīdzekļa specifikācijām, kas ļauj palielināt kravnesību un produktivitāti. Un joprojām iegūt izturīgu un ērtu pārvadājumu risinājumu. Izplatītājs ieteiks vieglāku kravas automašīnu.

Kādā apmērā svaru var samazināt?

Apvienojot mūsu vieglos risinājumus, varat iegūt Volvo FM 4 × 2 vilcēju, kura svars ir 6000 kilogramu, vai Volvo FH 4 × 2 vilcēju, kura svars ir 6600 kilogrami. Tas nozīmē lielāku kravnesību likumīgo svara ierobežojumu ietvaros.

Risinājumi, kas padara kravas automašīnu vieglāku

Katrs nelielais svara samazinājums palīdz palielināt kravnesību. Vienas loksnes atsperes priekšējā balstiekārta ir par 65 kilogramiem vieglāka, bet aizmugures tilts ar optimizētu konstrukciju ir par 90 kilogramiem vieglāks. Ar svaru optimizēti šasijas rāmja elementi, 7,1 tonnas priekšējais tilts, vieglas disku bremzes, alumīnija kronšteini un gaisa tvertnes vēl vairāk samazina pašmasu.

6 × 2 kravnesība

Vai nepieciešama lielāka kravnesība, nepalielinot svaru? Aplūkojiet plašāk vieglo 6 × 2 papildtiltu pirms dzenošā tilta. Papildtilts pirms dzenošā tilta ir paceļams, lai ietaupītu degvielu, kad tas nav vajadzīgs, un visa konstrukcija ir par 490 kilogramiem vieglāka nekā parastā 6 x 2 konstrukcija.

Pieejams šīm kravas automašīnām

Vai vēlaties atbrīvoties no svara?

Konsultējieties ar izplatītāju par mūsu vieglajām kravas automašīnām.