Kravas automašīnas

Radīts smagiem darba apstākļiem

VOLVO TRUCKS SMAGDARBU BUFERIS

Tālie autopārvadājumi sarežģītos apstākļos? Sarežģītas prasības būvlaukumā? Baismīgi mežizstrādes ceļi? Īpaši izturīgs buferis ir paredzēts smagiem darba apstākļiem sarežģītās situācijās. Tas ir pieejams Volvo FMX standartaprīkojumā, bet kā papildaprīkojums tas ir pieejams arī Volvo FH un Volvo FH16.

Robusta konstrukcija

Īpaši izturīgais buferis ir izgatavots no 3 mm augstas kvalitātes tērauda. Tas ir daļēji pārklāts ar biezu polipropilēna pārklājumu, kas padara to izturīgāka pret skrāpējumiem. Stingrā un izturīgā bufera konstrukcija aizsargās kravas automašīnas priekšpusi pret skrāpējumiem, deformāciju un priekšējo galveno lukturu bojājumiem jebkurā apvidū. 

Palieliniet darbspējas laiku

Buferis ir izturīgs. Tomēr, ja trieciens ir bijis spēcīgs un buferim ir nepieciešams remonts, tas ir vienkārši izdarāms. Bufera konstrukcijai ir trīs daļas un skrūves, kurām var viegli piekļūt, tāpēc bojātās daļas var viegli nomainīt, tā ietaupot braucienu uz servisu un paildzinot darbspējas laiku.

Lielas kravnesības iekāpšanas pakāpiens

Apvienojiet īpaši izturīgo buferi ar lielas kravnesības iekāpšanas pakāpienu. Pateicoties elastīgajai konstrukcijai, nolokāmais pakāpiens spēj izturēt nelielus triecienus visos virzienos un nesalūzt.

Pieejams šīm kravas automašīnām

Tuk, tuk!

Vai vēlaties kravas automašīnu, kas piemērota sarežģītam reljefam? Sazinieties ar izplatītāju.