Kravas automašīnas

Vienmēr pieejama enerģija

VOLVO TRUCKS DIVU AKUMULATORU SISTĒMA

Ja kabīne ir ne tikai Jūsu darba vieta, bet arī mājas. Tad jūs arī paļaujaties uz kabīnes funkcijām un aprīkojumu, kuriem nepieciešama jauda pat tad, kad dzinējs ir izslēgts. Šim nolūkam varat iegādāties akumulatoru sistēmu, kas nodrošina augstu dzīves komfortu kabīnē, neapdraudot uzsāktspēju nākamajā rītā.

Divi akumulatori.
Atsevišķas shēmas.

Šādas jaudas noslēpums ir divi atsevišķi akumulatoru komplekti ar atsevišķām shēmām. Viens ir paredzēts dzinēja iedarbināšanai, bet otrs — funkcijām dzīvošanai kabīnē. Izmantojiet kabīnes klimata sistēmu, multivides sistēmu un uzlādes ierīces, neuztraucoties par kravas automašīnas startera akumulatoru iztukšošanu.

Ilgtspējīgi.

Divu akumulatoru sistēma izmanto gela akumulatoru tehnoloģiju kabīnes funkcijām un uzlabotus šķidro elektrolītu akumulatorus dzinēja palaišanai. Gela akumulatori var pilnībā izlādēties, tos nesabojājot, un tiem ir ilgāks kalpošanas laiks nekā tradicionālajiem šķidro elektrolītu akumulatoriem. Pieejama arī versija ar vienu gela akumulatoru komplektu. Gela akumulatorus var izmantot par 10–15 reizēm ilgāk nekā šķidro elektrolītu akumulatorus.

Pašuzraudzība

Sistēma uzrauga uzlādes līmeņus, lai Jums vienmēr būtu pieejama jauda. Visas palīgierīces vispirms pakāpeniski tiks izslēgtas, un jūs tiksiet brīdināts.

Izvēlieties sev jaudas pakāpi

Tips

Jauda

Viena EFB akumulatora sistēma

170 Ah

Viena AGM akumulatora sistēma

210 Ah

Divu akumulatoru sistēma

EFB 75 Ah dzinēja palaišanai un gela 210 Ah dzīvošanai

Pieejams šīm kravas automašīnām

Vai palielināts jaudas patēriņš?

Ļaujiet mums nodrošināt gan dzīves komfortu, gan uzsāktspēju.