Kravas automašīnas

Autovadītāja vadības un informācijas ierīces attīstība

VOLVO TRUCKS AUTOVADĪTĀJA VADĪBAS UN INFORMĀCIJAS IERĪCES

Jaunās autovadītāja vadības un informācijas ierīces ir tikpat pielāgojamas un elastīgas kā pārējā kravas automašīna. Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM un Volvo FMX mērierīču paneļi ir pilnībā digitāli un dinamiski. Sānu displejs integrē jūsu kravas automašīnas īpašās vajadzības. Lai palīdzētu jums būt vēl drošākiem un produktīvākiem.

Jaunās autovadītāja vadības un informācijas ierīces ir izstrādātas, lai, esot ceļā, būtu vieglāk turēt rokas uz stūres un acis uz ceļa. Un, lai ērti piekļūtu pareizajai informācijai visās iespējamās situācijās — autovadīšanas, iekraušanas, pareizā ceļa atrašanas vai autovadītāja darba laika un transportlīdzekļa statusa uzskaites laikā.

Pilnībā digitālais mērierīču displejs sniedz jums neierobežotas iespējas optimizēt autovadītāja vadības un informācijas ierīces katram kravas automašīnas lietošanas brīdim. Ja esat pieradis pie Volvo Trucks labi izkārtotajām analogajām vadības un informācijas ierīcēm, jūs joprojām jutīsieties kā mājās. 

Informācija tiek parādīta, pamatojoties uz to, ko jūs darāt

Mērierīču displejam ir četri dažādi režīmi, kurus var pārslēgt atkarībā no tā, ko jūs šobrīd darāt un kādai informācijai jums ir jāpiešķir prioritāte. Protams, kravas automašīnas specifikācijas un kravas automašīnas lietojums noteiks detalizētās funkcijas, kas pieejamas katrā režīmā. Bet vispārīgi režīmi ir šādi:

  1. Sākumekrāna skats — standarta skats, kas ietver lielāko daļu pieejamo funkciju.
  2. Fokusēts skats — pielāgots skats, kurā parādīta vissvarīgākā informācija par autovadīšanu.
  3. Navigācijas skats — virzienu norādes. Apvieno informāciju par ātrumu ar maršruta norādījumiem un ierašanās laiku.
  4. Ielādes skats — skaidrs statuss. Cik liela slodze ir uz katru tiltu? Vai kāds no tiltiem ir pacelts vai kāds no diferenciāļiem ir ieslēgts?

Rokas uz stūres

Visas autovadītāja vadības un informācijas ierīcēs parādītās funkcijas ir viegli naviģējamas un vadāmas, izmantojot uz stūres izvietotās pogas. Neatkarīgi no situācijas tas palīdz turēt rokas uz stūres un koncentrēties uz autovadīšanu.

Sānu displejs

Informācijas paneļa labajā pusē ir 9 collu sānu displejs ar skārienekrānu. Šeit jūs kontrolējat multivides un saziņas funkcijas ar viedtālruni, izmantojot autovadītāja vadības un informācijas ierīces, pie kurām esat pieradis. Sānu displejā ir redzami kameras skati. Ir pieejami arī moduļi uzdevumu izpildei, piemēram, transportlīdzekļa un virsbūves funkcijām. Kontrolējiet sānu displeja funkcijas, izmantojot skārienekrānu, stūres vadības ierīci, vadības pogas uz informācijas paneļa vai balss vadību.

Integrējiet savus rīkus

Sānu displeju var atvērt, lai ekrānā integrētu trešo pušu lietotnes. Jūs varēsiet strādāt efektīvāk, nemaz nerunājot par paaugstināto drošības līmeni.

Runājiet ar savu kravas automašīnu

Izmantojot kabīnē iebūvētu balss vadību, var kontrolēt vairākas kravas automašīnas funkcijas. Tā ir noderīgs palīgs, kas atvieglos jūsu dzīvi un palīdzēs jums saglabāt jūsu uzmanību uz ceļa.

Pieejams šīm kravas automašīnām

Atbilstoši jūsu vēlmēm

Aplūkojiet iespējas, kādas ir pieejamas, izmantojot autovadītāja vadības un informācijas ierīces.