Kravas automašīnas

Piesaistiet apkalpi

VOLVO TRUCKS APKALPES KABĪNE

Vai darba izpildei ir nepieciešams vairāk nekā tikai autovadītājs un otrais autovadītājs? Volvo apkalpes kabīnē var izmitināt līdz deviņu cilvēku lielu apkalpi. Viņi visi var ātri un droši iekāpt kabīnē un izkāpt no tās. Ar apkalpes kabīni mēs padarām kravas automašīnu piemērotu virsbūvju uzstādītājam. Iepazīstiet to tuvāk.

 

Radīta jūsu darba apstākļiem

Atkarībā no jūsu vajadzībām varat iegādāties apkalpes kabīni ar plašu sēdekļu konfigurāciju. Piemēram, vienā ugunsdzēsēju mašīnā varat izmitināt līdz deviņiem ugunsdzēsējiem. Divi priekšā, trīs vidējā rindā un četri aizmugurē. Ja vēlaties, kabīni varat aprīkot ar atsevišķu kabīnes sildītāju un gaisa kondicionētāju apkalpei.

Efektīvi un droši

Mēs zinām, cik svarīgi ir iekāpt kabīnē un izkāpt no tās pēc iespējas ātrāk, taču vienlaikus pēc iespējas drošāk. Durvis atveras platā leņķī. Labi novietotie roku turētāji un pakāpieni atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu. Visiem sēdekļiem ir drošības jostas, apkalpes kabīne, protams, ir izturējusi kabīnes triecienu testu.

Paredzēta virsbūvju uzstādīšanai

Kravas automašīnas virsbūve, iespējams, ir sarežģīta, un tai ir nepieciešama visa izmantojamā telpa. Tāpēc mēs nolēmām neiejaukties virsbūvju uzstādītāja darbā un atvieglot uzstādīšanas procesu. Tādi galvenie komponenti kā degvielas tvertnes, akumulatori un izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēma ir novietoti zem kabīnes.

Sagatavots uzstādīšanai

Lai samazinātu virsbūvju uzstādīšanas izpildes laikus un nevajadzētu demontēt iekšējos paneļus, elektroinstalācija tiek sagatavota ar iepriekš izvadītiem vadiem un iepriekš tiek noteikti elektrisko savienojumu punkti.

Jauda smagiem darba apstākļiem

Izvēlieties starp D11 un D13 dzinēju un plašu dzinēja piedzītu jaudas noņemšanas kārbu klāstu. Darbībām ar lielas jaudas prasībām ir pieejamas jaudas noņemšanas kārbas ar līdz 2000 Nm.

Pieejams šīm kravas automašīnām

Vai vēlaties pielāgot kravas automašīnu visai apkalpei?

Sazinieties ar izplatītāju.