Kravas automašīnas

Izgaismojiet ceļu

VOLVO KRAVAS AUTOMAŠĪNU ADAPTĪVĀS TĀLĀS GAISMAS

Vai tumšajās diennakts stundās jūsu maršrutā ir noslogoti ceļi? Detalizētāk apskatiet adaptīvās tālās gaismas. Tās garantē iespēju izmantot tālās gaismas situācijās, kas citos gadījumos nebūtu piemēroti. Padariet pasauli gaišāku, netraucējot citu transportlīdzekļu autovadītājiem. Tās ir paredzētas, lai uzlabotu jūsu un citu drošību.

Adaptīvās tālās gaismas ir izstrādātas, lai uztvertu citus transportlīdzekļus jūsu kravas automašīnas priekšā. Kad sistēma uztver citus transportlīdzekļus jūsu kravas automašīnas priekšā, sistēma automātiski samazina to virzienā vērsto gaismu.

Tas nozīmē, ka jūs varat braukt tumšos apstākļos ar ieslēgtām tālajām gaismām un adaptīvās tālās gaismas optimizēs gaismu tā, lai jūs varētu redzēt labāk. Un jūs joprojām varat rūpēties par citiem ceļa satiksmes dalībniekiem.

Citu transportlīdzekļu uztveršanai un noteikšanai sistēma izmanto gan radaru, gan kameru. Katram priekšējam lukturim ir četri atstarotāji un 12 gaismas diodes. Pēc tam adaptīvās tālās gaismas var ieslēgt un izslēgt visas gaismas diodes individuāli abos priekšējos lukturos, lai optimizētu gaismu.

Braucot jūs varēsiet redzēt gaismas staru pielāgošanos un justies pārliecināts, ka redzamība ir optimizēta.

PIEEJAMS ŠĪM KRAVAS AUTOMAŠĪNĀM

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Ļaujiet mums parādīt atšķirību.