Kravas automašīnas

Latvija

×

Mūsdienu klasika

Klasiskais Volvo kravas automašīnu klāsts sniedz jums labi pārbaudītus pārvadājumu risinājumus, kas izgatavoti, lai palielinātu jūsu darbspējas laiku un produktivitāti. Klasiskais klāsts ir pieejams paralēli jaunajām Volvo kravas automašīnām ar tādu pašu kvalitāti un īpašumtiesību vieglumu, kā jūs jau esat izmantojis no Volvo Trucks.

Volvo FH16 Classic

Paredzēta kravu pārvadājumiem vissmagākajos ekspluatācijas apstākļos 

Volvo FH Classic

Radīta tāliem pārvadājumiem 

Atlikušais laiks, lai pasūtītu klasisko kravas automašīnu

Volvo FMX Classic

Būvniecības nozares milzis 

Volvo FM Classic

Pielāgojama praktiski jebkuram pārvadāšanas uzdevumam 

Volvo neierobežots izdevums

Definēta būs būtības, paredzēta autovadītājam 

Countdown for Classic Trucks

00

Days

00

Hours

00

Minutes

00

Seconds

Looking for a top-class truck? Then don’t miss out on this opportunity. Select your favourite truck from the Volvo Classic range. You can look forward to a modern, high-performing classic – tailored exactly to your needs and preferences. Sales end soon – so order your Volvo Classic today!

Volvo FH16 Classic

Volvo FH Classic

Volvo FM Classic

Volvo FMX Classic

Garantija jūsu kravas automašīnai

Jūsu jaunajai Volvo kravas automašīnai ir 12 mēnešu garantija un 24 mēnešu garantija spēka pārvadam. Tas kopā nodrošina visaptverošu priekšrocību paketi, kas aizsargā jūs pret ražošanas defektiem. Jebkura bojātā detaļa tiek pilnībā salabota vai pilnīgi bez maksas nomainīta pilnvarotajā Volvo servisā.

Transportlīdzekļa garantijas termiņš ir 12 mēneši bez nobraukuma ierobežojuma, sākot no piegādes datuma. Spēka pārvada garantija ir spēkā 24 mēnešus no piegādes dienas vai līdz 300 000 km. Jūsu izplatītājs var jums sniegt pilnīgu informāciju par garantijas noteikumiem.