Kravas automašīnas

Climate Wise Edition kravas automašīnas

Klimata jautājumi ir iekļauti vides aizsardzības darba kārtībā, un aicinājumi uz tūlītēju rīcību atbalsojas visā pasaulē. Volvo Trucks atzīst steidzamības sajūtu. Mēs nevaram gaidīt rītdienas risinājumus, tā vietā mums jārīkojas šeit un tagad. Šis ir brīdis, kad mūsu Climate Wise Edition kravas automašīnas pievienojas.

Katram uzlabojumam ir nozīme

Climate Wise Edition kravas automašīnas ir pārvadājumu risinājumi reģionālajiem un tālajiem pārvadājumiem, kas ir ilgtspējīgāki visā to dzīves ciklā. Mēs esam veikuši pasākumus, lai mūsu rūpnīcas kļūtu par klimata neitrālā līmeņa izmešu radītājām. Atlikušie CO2 izmeši, kas rodas ražošanas ķēdē, tiek kompensēti ar klimatu. Kompensācija ir sertificēta saskaņā ar Zelta standartu un ir iekļauta katrā Climate Wise Edition kravas automašīnā.

Saņemiet pārskatu par Climate Wise Edition interaktīvā produktu brošūrā

Climate Wise Edition kravas automašīnu modeļi

Climate Wise Edition kravas automašīnas ir pieejamas kā degvielu taupoša Volvo FH ar I-Save, ar gāzi darbināma Volvo FH LNG un ar gāzi darbināma Volvo FM LNG. Tās ir izstrādātas, lai piedāvātu degvielu taupošu darbību ar augstu veiktspēju un zemāku CO2 izmešu daudzumu. Ja jūsu mērķis ir samazināt CO2 pēdu, lai uzlabotu jūsu ilgtspēju — Climate Wise Edition kravas automašīnas varētu būt pareizā izvēle.

Vietējs izmešu līmeņa samazināšanas projekts

Climate Wise Edition kravas automašīnas tiek kompensētas ar klimatu sadarbībā ar mūsu partneri South Pole, kas ir vadošais globālo izmešu samazināšanas projektu izstrādātājs brīvprātīgai kompensācijai. Papildus tiešajam klimata ieguvumam projekts veicina arī ilgtspējīgu ekoloģisko un sociālo attīstību ciematos un reģionos, kur tas tiek realizēts.

Vairāk par projekta Volvo Trucks atbalstu

Sekojiet līdzi

Vai jūs interesē kravas automašīnas, pārvadājumi un tehnoloģijas? Abonējiet Volvo Trucks zināšanu centru, lai iegūtu mūsu ekspertu ieskatu par jūsu biznesam aktuālām tēmām.

Saistītās ziņas

Kādas ir jūsu pārvadājumu vajadzības?

Izpētiet mūsu risinājumus, kas tiem atbilst.

Samazinot pēdu, nekad neesmu juties tik labi

Lielāks griezes moments un mazāks degvielas patēriņš ar I-Save

Vai vēlaties iegūt Climate Wise?

Parunājiet ar mums pareizo risinājumu.