Detaļas, kas iztur lielāku slodzi

Kvalitāte nav vienīgā oriģinālo Volvo detaļu īpašība. Tās konstruētas saskaņā ar mūsu tehniskajām prasībām un izgatavotas atbilstīgi mūsu dzelžainajiem standartiem. Tām veikta arī stingra pārbaude. Tās ir precīzi pielāgotas. Tās nodrošinās Jums sen pelnīto sirdsmieru. 

Jums vajadzīgās rezerves daļas mums vienmēr ir pa rokai

Pareizā detaļa. Pareizajā vietā. Pareizajā laikā

Tā kā 140 pasaules tirgos ir izveidots servisu tīkls, Jums pieejamā attālumā vienmēr būs detaļas un pakalpojumi, kas palīdzēs Jūs turpināt ceļu. Arī mūsu progresīvās loģistikas sistēmas palīdzēs Jums sameklēt vajadzīgās detaļas atrašanu un piegādi atbilstīgi Volvo standartiem.

Paildzināts darbspējas laiks ir mūsu prioritāte

Ražošana vēl 15 gadus

Nav svarīgi, kuru Volvo kravas automašīnu Jūs vadāt vai kad Jūs to iegādājāties – svarīgs ir Jūsu darbspējas laiks. Tāpēc mēs vēl vismaz 15 gadus pēc konkrēta modeļa ražošanas beigām turpinām izgatavot un piegādāt visas būtiskās detaļas.

Atrodiet vajadzīgās detaļas vairāk nekā 100 000 detaļu klāstā

Sameklējiet piemērotāko detaļu

Mēs izgatavojam un piegādājam vairāk nekā 100 000 oriģinālo Volvo detaļu. Mūsu detaļu katalogā būs vienkārši atrast vajadzīgo.

Pārlūkojiet detaļu brošūru

ORIĢINĀLĀS VOLVO DETAĻAS – 2 GADI BEZ RŪPĒM

Mēs izmantojam oriģinālās detaļas. Un mēs tik ļoti esam pārliecināti par šo detaļu kvalitāti, ka sniedzam Jums 2 gadu uzstādāmās detaļas garantiju. 

Ja pirmajos 2 gados detaļai rodas bojājums, ko izraisījusi nepilnība, uz kuru attiecas garantija, mēs segsim detaļas remonta vai maiņas izmaksas.

Oriģinālajām Volvo detaļām 2 gadu uzstādāmās detaļas garantija tiek piemērota tikai tad, ja darbu veicis pilnvarots Volvo serviss. Tā ietver detaļu remontu vai nomaiņu. Un pat saistītus bojājumus.

Volvo apmaiņas daļas

Volvo apmaiņas detaļas ir oriģinālās Volvo detaļas, kas atjaunotas to sākotnējā stāvoklī, un to cena ir izdevīgāka. Arī apmaiņas detaļām piemērojam tos pašus kvalitātes standartus, kādus piemērojam pilnīgi jaunām detaļām. Jūs saņemsiet arī tādu pašu garantiju.

Mūsu apmaiņas detaļu klāsts ir viens no visplašākajiem tirgū. Šeit iespējams atrast visu: gaisa kompresorus, dzinēju vadības blokus un sajūgu komplektus, pārnesumkārbas, turbokompresorus un tahogrāfus – par patīkamu cenu un atbilstīgi uzticamam standartam.

Atrodiet vietējo servisa centru

Izmantojiet to

Oriģinālās Volvo detaļas, lietpratīgs serviss un tehniķi, kas visu paveic jau pirmajā reizē. Izvēle sākas vietējā Volvo Trucks servisa centrā.

Meklēt servisa centru