PĀRDOMĀTS SPĒKA PĀRVADS, KAS PADARĪTS VĒL PĀRDOMĀTĀKS


Kad mēs veidojām jūsu kravas automašīnu, mēs optimizējām jūsu I-Shift programmatūru konkrētam pārvadājumu pielietojumam. Vai kopš tā laika jūsu pārvadāšanas uzdevumi ir mainījušies? Vai varbūt esat atradis lietotu kravas automašīnu ar ideālām, jūsu vajadzībām atbilstošām specifikācijām, izņemot I-Shift programmatūru?

Neuztraucieties. Mēs vienkārši varam jaunināt I-Shift programmatūru atbilstoši jūsu vajadzībām. Jūs varēsiet uzlabot produktivitāti, ietaupīt degvielu un samazināt spēka pārvada daļu nolietojumu.

Ietaupiet degvielu, jauninot I-Shift

Īpaši pielāgotas programmatūras priekšrocības

I-Shift programmatūra, kas ir ideāli pielāgota pārvadāšanas uzdevumam, ne tikai uzlabo spēka pārvada veiktspēju. Tā uzlabos jūsu uzņēmējdarbības veiktspēju.

Jūs piedzīvosit labāku līdzsvaru starp ātruma saglabāšanu un degvielas ekonomijas nodrošināšanu. Gala rezultātā iegūsiet lielāku produktivitāti kopā ar drošu un ērtu autovadīšanu.

Vienkārši atjaunināma I-Shift programmatūras programma

KĀ VEIKT JAUNINĀŠANU?

Vienīgais, kas jums jādara, lai optimizētu savu I-Shift pārnesumkārbu, ir jāapmeklē savs Volvo izplatītājs. Tad mēs atjaunināsim jūsu I-Shift programmatūru atbilstoši jūsu pārvadāšanas uzdevumiem. Programmatūra tiek pieskaņota jūsu dzinēja izplūdes gāzu sertifikātam un I-Shift iekārtas versijai.

Dažas no jauninājumu priekšrocībām:

  • Labāki rezultāti
  • Samazināts degvielas patēriņš
  • Vēl ērtāka autovadīšana
  • Samazināts spēka pārvada sastāvdaļu nolietojums

Kuru programmatūru man vajadzētu izvēlēties?

Kurš programmatūras komplekts ir piemērots jūsu pārvadāšanas uzdevumam? Zemāk apskatiet pieejamo komplektu pārskatu! Ņemiet vērā, ka vecākām I-Shift versijām daži no programmatūras komplektiem ir apvienoti.

I-Shift bāzes programma jaunināšanai

PAMATA (TP-BAS)

Šis ir standarta programmatūras komplekts, kas tiek piegādāts kopā ar I-Shift. Tajā ir ietvertas pārnesumkārbas galvenās funkcijas dažāda veida autovadīšanai.

I-Shift piegāde jaunināšanai

PIEGĀDE (TP-DIST)

Pielāgo pārnesumkārbas funkciju atbilstoši specifiskajiem apstākļiem piegādes segmentā. Programmatūras komplektā ir iekļautas funkcijas, kas uzlabo manevrētspēju kustības uzsākšanas laikā un ierobežotās platībās, kā arī braucot ar nelielu ātrumu.

I-Shift būvniecības programma jaunināšanai

BŪVNIECĪBA (TP-CON)

Funkcijas pielāgotas atbilstoši specifiskajiem apstākļiem būvniecības segmentā. Konstrukcija ir piemērota sarežģītiem ceļa apstākļiem, uzlabo manevrētspēju kustības uzsākšanas laikā un ierobežotās platībās, kā arī braucot ar nelielu ātrumu.

I-Shift tālo pārvadājumu programma jaunināšanai

TĀLIE PĀRVADĀJUMI (TP-LONG)

Tajā ir ietvertas atjautīgas funkcijas, kas samazina degvielas patēriņu. Šis programmatūras komplekts ir ideāli piemērots tālajiem pārvadājumiem, kad degvielas ekonomija ir ārkārtīgi nozīmīga. Šajā komplektā dažām I-Shift versijām ir iekļauta arī I-Roll funkcija.

I-Shift lielas kravnesības pārvadājumu programma jaunināšanai

LIELAS KRAVNESĪBAS PĀRVADĀJUMI (TP-HD)

Optimizē I-Shift darbību lielas kravnesības pārvadājumiem ar lielu sastāva pilno masu (>85 tonnas). Neatkarīgi no sastāva pilnas masas autovadītājs vienmēr var optimizēt vadāmību, aktivizējot vai deaktivizējot lielas kravnesības režīmu, kā arī aktivizējot tālo pārvadājumu režīmu. Programmatūras komplektā ietvertās funkcijas nodrošina priekšrocības arī kravas automašīnām, kas velk vairākas piekabes.

I-Shift lēngaitas pārnesumu programma jaunināšanai

LĒNGAITAS PĀRNESUMI

Pielāgo I-Shift lēngaitas pārnesumu darbību atbilstoši konkrētām vajadzībām. Programmatūras komplektos ir ietvertas dažādas funkcijas, piemēram, lēngaitas pārnesumi un vairāku pakāpju atpakaļgaitas pārnesumi. Komplekti ir pieejami tikai kravas automašīnām, kas ir aprīkotas ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem.

Programmatūras programmas iespējas

Kura iespēja būs piemērota jūsu pārvadāšanas uzdevumam? Tālāk skatiet I-Shift programmatūras komplektu svarīgākās iezīmes. Lai skatītu katra komplekta visas funkcijas un precīzu saturu, lūdzam sazināties ar savu Volvo servisu un pieprasīt konkrētās I-Shift versijas datu lapas.

I-Shift programmatūras programmas jauninājums

PILNVEIDOTĀ PĀRNESUMU PĀRSLĒGŠANAS KORIĢĒŠANA, IETVEROT „KICK-DOWN”

Šī opcija ļauj automātiski atlasīt pārnesumu kustības uzsākšanai un pielāgot autovadīšanas pārnesumu automātiskajā režīmā, aktivizējot plusa/mīnusa pogu uz pārnesumkārbas sviras.

Ir pieejama arī funkcija, kas palīdz pielāgot braukšanas ātrumu, kad kravas automašīna darbojas tukšgaitā vai brauc ļoti lēni, piemēram, satiksmes sastrēgumā. Var pārslēgt arī augstākus pārnesumus, jo dzinēja apgriezienu skaits pirms pārslēgšanas augstākā pārnesumā automātiski tiek palielināts.

„Kick-down” funkcija atlasa pārnesumu maksimālam paātrinājumam, izmainot pārnesumu pārslēgšanas stratēģiju.

I-Shift programmatūras programmas jauninājums sliktiem ceļiem

PALIELINĀTA JAUDA – SLIKTI CEĻI

Šis komplekts, kas pieejams kā papildaprīkojums, ir īpaši pielāgots specifiskajiem apstākļiem būvniecības un kokmateriālu pārvadājumu segmentā.

Veiktspējas režīmā P+ ir ietvertas dažādas funkcijas, kas adaptē pārnesumu pārslēgšanu un pārnesumu atlasi, braucot pa sliktām brauktuvēm un kalnainās vietās ar nogāzēm. Tajā arī ir ietvertas funkcijas, kas atvieglo kustības uzsākšanu sliktos braukšanas apstākļos.

Šo funkciju bez problēmām var apvienot ar lielas kravnesības pārvadājumu programmu (TP-HD). AVO-ENH funkcijas būs aktīvas tikai tad, kad nebūs aktīvs HD režīms un tiks atlasīts jaudas režīms.

I-Shift programmatūra ar I-See jauninājumu

I-SEE

I-See ne tikai atceras visus ceļus, pa kuriem braucat. Tā jau iepriekš zina, ka tuvojas slīpums.

Šī pārnesumkārba spēj piekļūt datiem no visām kravas automašīnām, kuras izmanto I-See. Šī informācija tiek glabāta datubāzē. Datus par vienas kravas automašīnas nobraukto maršrutu var izmantot visas pārējās automašīnas, izmantojot Telemātikas saskarnes sakaru bloku. Izmantojot I-See, var ietaupīt pat līdz 5% degvielas.

Programmatūras komplekti tiek pārdoti tikai kā papildaprīkojuma komplekti, un tos var kombinēt ar I-Cruise (viedo kruīza kontroli).

I-Shift programmatūras jauninājums lielai kravnesībai

SMAGSVARA TRANSPORTLĪDZEKĻA VADĪBA

(Pieejams tikai noteiktām dzinēja/pārnesumkārbas kombinācijām.)

Optimizē pārnesumu izvēli transportlīdzekļiem ar lielu sastāva pilno masu (85 t < GCW ≤ 180 t). Šī funkcija uzlabo vadāmību un degvielas ekonomiju lielas kravnesības pārvadājumu segmentā.

HD režīmā pirmais pārnesums tiek izmantots kā pārnesums kustības uzsākšanai, un pārnesumu atlase ir pielāgota lielākai sastāva pilnajai masai. Cita starpā TP-HD funkcija atlasa pārnesumu kustības uzsākšanai atbilstoši sastāva pilnajai masai, tādējādi saudzējot sajūgu.

Tiek izmantots viss pārnesuma diapazons, un pārnesumi pastāvīgi tiek pārslēgti tad, kad dzinējs darbojas ar lielu apgriezienu skaitu; tādējādi tiek saglabāts griezes moments un autovadīšanas ērtības.

I-Shift programmatūras jauninājums ar uzlabotu pārnesumu pārslēgšanu

PILNVEIDOTĀ PĀRSLĒGŠANAS STRATĒĢIJA

(Lai nodrošinātu pilnu funkcionalitāti, ir nepieciešams EBS-MED.)

Kad EBS (disku bremzes ar elektroniski vadītu bremžu sistēmu, EBS-STD / EBS-MED) un ECS (elektroniski regulējamā balstiekārta, SUSPL-EC) darbojas saskaņoti, uzsākt kustību un manevrēt ir daudz vieglāk.

Šis bremžu režīms maksimāli palielina VEB (VEB Volvo dzinēja bremzes)/VEB+/palēninātāja bremzes jaudu, automātiski atlasot atbilstošu pārnesumu, lai nodrošinātu augstus dzinēja apgriezienus. Šī funkcija kompensē dzinēja bremzes, kad pārnesumi tiek pārslēgti bremžu režīmā.

I-Shift pto (jaudas noņemšanas kārbas) funkcijas programmatūras jauninājums

PAPLAŠINĀTĀS PTO FUNKCIJAS

Vairākas funkcijas, kas atvieglo jaudas noņemšanas kārbas darbību. Pārnesumkārbas I-Shift jaudas noņemšanas funkcijas ļauj aktivizēt dažādas opcijas, piemēram, automātisko neitrālo stāvokli, atpakaļgaitas kavēšanu vai sadalītāja kārbas pieslēgšanu.

I-Shift programmatūras jauninājums viedajai kruīza kontrolei

VIEDĀ KRUĪZA KONTROLES SISTĒMA

Optimizē braukšanas ātrumu un ierobežo papildbremzes efektu, ja to atļauj satiksmes apstākļi, piemēram, uz nelieliem nogāzes slīpumiem.

I-Shift programmatūras jauninājums I-Roll

I-ROLL

Brīvskrējiena funkcija, kas ļauj ietaupīt degvielu. I-Roll funkcija tiek izmantota, ja nav nepieciešama ne dzinēja jauda, ne arī bremzēšana ar dzinēju, piemēram, braucot pa līdzenu ceļu.

I-Shift programmatūras jauninājums palaides vadībai

LAUNCH CONTROL

Tā darbojas kopā ar EBS un automātiski aktivizē bremžu funkcijas, kuras autovadītājam atvieglo kustības uzsākšanu un manevrēšanu ierobežotās platībās.

Atrodiet vietējo izplatītāju

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar Volvo Trucks servisa centru un izpētiet pilno specifikāciju un pilno informāciju par piedāvājumu.

Atrodiet vietējo servisa centru