Uzturiet savu kravas automašīnu optimālā stāvoklī – tad tā spēj sagādāt maksimālu peļņu.

Ieguvums Jūsu kravas automašīnai

Lai kravas automašīnu uzturētu optimālā stāvoklī un lai Jūs gūtu maksimālu peļņu, tehnisko apkopi veiks kvalificēti Volvo tehniķi. Viņiem ir plašs klāsts Volvo instrumentu un visas vajadzīgās diagnostikas sistēmas un datubāzes. Viņi izmanto tikai oriģinālās Volvo detaļas. Lai maksimāli saīsinātu darbības pārtraukumus, darbu viņi vienmēr veiks Jums piemērotā laikā. 

Iepriekš plānota apkope ar zināmām izmaksām

Ieguvums Jūsu uzņēmumam

Iepriekš plānotas un apmaksātas apkopes nodrošinās Jums labāku darbības kontroli un uzņēmējdarbības pārredzamību, ietaupot Jums pārvaldībai vajadzīgo laiku un naudu. Kravas automašīnas, kam veikta tehniska apkope, ir drošākas un degvielu tērē ekonomiski. Visi šie ieguvumi samazina kopējās uzturēšanas izmaksas un atvieglo darbu, lai Jūs savu uzmanību varētu veltīt uzņēmuma izaugsmei.

Izvēlieties sev piemērotāko līgumu

100% darbspējas laika garantija

Volvo Zelta līgums

Gūstiet maksimālas priekšrocības savam uzņēmumam – izmantojiet garantēto 100% darbspējas laiku, nodrošinātu kravas automašīnas remontu un profilaktiskās tehniskās apkopes.

Plašāka informācija par Zelta līgumu
Sedz spēka pārvada remonta izmaksas

Volvo Sudraba līgums

Apkopes plāns, kur iekļauts dārgs spēka pārvada remonts un profilaktiskā tehniskā apkope, nodrošinās Jums sirdsmieru.

Plašāka informācija par Sudraba līgumu
Kravas automašīnai tiek realizēts līgumā iekļautais apkopes plāns

Volvo Zilais līgums

Varat būt pārliecināts, ka Jūsu kravas automašīnai ir nodrošināta profilaktiskā apkope un izstrādāts ar Jums saskaņots apkopes plāns.

Plašāka informācija par Zilo līgumu
Apkope, kas pielāgota tieši Jūsu vajadzībām

Sāciet ar tehniskās apkopes plānu

Maksimāls darbspējas laiks sākas ar tehniskās apkopes bezmaksas plānu. Mēs iepazīsim Jūsu kravas automašīnu un uzņēmuma darbību un kopā noteiksim Jūsu automašīnai vajadzīgās apkopes līmeni. Pēc tam mēs saskaņosim apkopes plānu, lai tas palīdzētu Jums maksimāli izmantot katru jūdzi.

VT

Kurš no šiem līgumiem ir Jums vispiemērotākais?

Vietējais Volvo Trucks dīleris atbildēs uz jautājumiem. Apmeklējiet viņu vai piezvaniet viņam, lai sāktu īstenot apkopes plānu.

Atrodiet vietējo izplatītāju