Uzņēmumā Volvo Trucks galvenā prioritāte ir nodrošināt, lai Jūsu kravas automašīnas būtu ceļā un pieejamas darbam. Jebkurai kravas automašīnai tās darbmūža laikā ir vajadzīgs serviss un remonts, lai saglabātu tās labāko veiktspēju un uzticamību. Plānotais dīkstāves laiks servisam un remontdarbiem samazina neparedzētās dīkstāves, palīdz pagarināt servisa intervālus un ietaupa laiku un naudu. Izmantojot Volvo Trucks progresīvos telemātikas un diagnostikas rīkus, mēs varam attālināti uzraudzīt kravas automašīnu stāvokli, kā arī plānot un sagatavot apmeklējumu servisā, lai darbi noritētu optimizēti un efektīvi. Tas nozīmē, ka Jūs varat baudīt lielāku darbspējas laiku, vēl efektīvāku degvielas patēriņu un viedākus pakalpojumus.

Mūsu pasaules mēroga izplatītāju tīkls un saistītie pakalpojumi nozīmē, ka Jums vienmēr ir pieejama tāda kvalitatīva aprūpe un apkope, kādu sagaidāt. Ja notiek neplānota apstāšanās, mūsu kvalificētie, sertificētie tehniķi būs gatavi darīt visu, lai Jūs pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties uz ceļa. Citiem vārdiem sakot, Volvo Trucks ir visādā ziņā spējīgs nodrošināt vislabāko iespējamo servisu un gādāt par to, ka Jūsu kravas automašīnas paliek tur, kur tām jābūt: uz ceļa.

Kvalitāte

Visas servisa darbības veic kvalificēti un Volvo apmācīti tehniķi.

Piegāde

Nepieciešamā palīdzība nekad nebūs pārāk tālu; par to gādā vairāk nekā 2000 izplatītāju un servisu vairāk nekā 130 valstīs.

Atbalsts

Ja gadās kas negaidīts, mēs esam gatavi palīdzēt, lai Jūs varētu atkal atsākt darbu.

Volvo servisa līgumi – Transportlīdzekļu kopšana – Volvo Trucks pakalpojumi

Volvo servisa līgumi

Volvo servisa līgumi piedāvā trīs dažādas servisa un remonta alternatīvas, kas sniedz Jums elastību, ekonomiju un kontroli, lai maksimāli palielinātu Jūsu kravas automašīnu autoparka potenciālu.
 

Uzziniet vairāk par Volvo servisa līgumiem >

Oriģinālie Volvo pakalpojumi – Transportlīdzekļu kopšana – Volvo Trucks pakalpojumi

Oriģinālie Volvo pakalpojumi

Pareizi jau pirmajā reizē. Visus apkopes darbus veic kvalificēti tehniķi pilnvarotā servisā, un tie tiek veikti, izmantojot pareizo aprīkojumu un oriģinālās Volvo detaļas.
 

Uzziniet vairāk par Oriģinālajiem Volvo pakalpojumiem >

Volvo Action Service – Transportlīdzekļu kopšana – Volvo Trucks pakalpojumi

Volvo palīdzības dienesta (VAS) pakalpojumi,

Ja ceļā gadās neplānota apstāšanās, Jūs nekad neesat vieni. 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

Lasiet vairāk par Volvo Action Service pakalpojumu >

Servisa plānošana – Transportlīdzekļa kopšana – Volvo Trucks pakalpojumi

Tehnisko apkopju plānošana

Savlaicīga plānošana vienmēr atmaksājas. Servisa plāns samazina neplānotas apstāšanās risku.
 

Uzziniet vairāk par servisa plānošanu >

Programmatūras jauninājumi – Transportlīdzekļa kopšana – Volvo Trucks pakalpojumi

Programmatūras atjauninājumi

Jauninājums jaunām prasībām, mainīti apstākļi, lai uzlabotu efektīvu autovadīšanu un daudz ko citu.
 

Uzziniet vairāk par programmatūras jauninājumiem >

I-Shift jauninājumi – Transportlīdzekļa kopšana – Volvo Trucks pakalpojumi

I-shift jauninājumi

I-Shift jauninājumi ļauj Jums pielāgot savu programmatūru, lai tā atbilstu Jūsu specifiskajiem autovadīšanas apstākļiem.
 

Uzziniet vairāk par I-shift jauninājumiem >

Svarīgas ziņas un stāsti

Digitālā revolūcija strauji tuvojas kravas automašīnu nozarei

Telemātika, savienojamība, lielie dati, mākoņpakalpojumi un lietiskais internets kravas automašīnu nozarē sekmē digitāla virziena pārmaiņas. Tās lielākais potenciāls ir pakalpojumu jomā, un Volvo Trucks aktīvi strādā, lai sasniegtu savu mērķi pilnībā ...

Kur valda dabas likumi

Ceļi Norvēģijas dienvidrietumos ir vieni no vissarežģītākajiem visā pasaulē. Vedot 50 tonnu smagu sakabi ar dzīvu zivju kravu šļakstoša ūdens tvertnēs, autovadīšana kļūst īpaši sarežģīta.

...

Garantēts darbspējas laiks ASV

AMX viceprezidentam Teiloram Vaitam ir daudz iemeslu izvēlēties Volvo. Jaunais darbspējas laika centrs Grīnsboro, Ziemeļkarolīnā, viņa uzņēmumam ietaupa laiku un naudu....

Sazinieties ar savu dīleri

Sazinieties ar savu dīleri

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs palīdzēs atrast pareizo detaļu Jūsu kravas automašīnas remontam vai servisam. Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.

Atrast tuvāko dīleri