Rīki, kas nodrošina, ka varat tērēt mazāk laika plānošanai un administrēšanai

Vienkāršota plānošana

Izmantojot pakalpojumu Autovadītāju braukšanas laiki, var tērēt mazāk laika plānošanai un administrēšanai. Jūs redzēsit, cik laika pēc normatīvo aktu prasībām par autovadīšanas ilgumu autovadītājs var veltīt jaunu uzdevumu izpildei. Var apskatīt detalizētu informāciju par braukšanas, atpūtas un izkraušanas periodiem iepriekšējās 30 dienās – tas ir noderīgi, izrakstot rēķinus un aprēķinot autovadītāju darba algu.

Attālas tahogrāfa datu lejupielādes

Izmantojot ātro un efektīvo pakalpojumu Autovadītāju braukšanas laiki, autovadītāju darbības varēsit lejupielādēt no biroja – neatkarīgi no kravas automašīnas un autovadītāja atrašanās vietas. Tas atvieglos dokumentācijas atjaunināšanu. Un aizstās 20 minūtes, kas vajadzīgas, lai manuāli lejupielādētu jau notikušās darbības.

Ietaupot 20 minūtes ar katru tahogrāfa datu lejupielādi, autoparks, kurā ir 40 kravas automašīnas, mēnesī ietaupa 13 stundas. Katru gadu papildus tiek iegūts viens mēnesis – tas ir laiks, ko var izmantot produktīvāk.

Jūhans Estbergs

produktu speciālists, Volvo Trucks

Galvenā informācija pastāvīgi nodrošina aktuālākos datus

Vienkārši. Saprotami. Pēc normatīvo aktu prasībām

Autovadīšanas ilguma normatīvie regulējumi, autovadīšanas laiks, atpūtas periodu pārvaldība un vēl citas iespējas. Dynafleet uzrauga visas autovadītāju darbības, galveno informāciju attēlojot ekrānā un autovadītāja darbību pārskatos. Kabīnē pieejamā autovadīšanas laika kontrole palīdz autovadītājam ievērot normatīvus par autovadīšanas un atpūtas ilgumu.

Galvenās priekšrocības

  • Automātiska tahogrāfa atmiņas datu un digitālās autovadītāja kartes datu lejupielāde. Visi dati tiek saglabāti pakalpojumā Dynafleet un ir pieejami jebkurā laikā.
  • Autovadītāju braukšanas laiku prognozētājs nepārtraukti uzrauga autovadītāju braukšanas laikus un brīdina autoparka vadītāju, pirms ir pārkāpts kāds normatīvs.
  • Nodrošina pamatinformāciju rēķinu izrakstīšanai un autovadītāju darba algas aprēķināšanai.
  • Vieglāk pārvaldīt un izpildīt normatīvus par autovadītāja darba un atpūtas laiku.
  • Vienkāršota plānošana un administrēšana.
Atrodiet vietējo servisa centru

Tagad ir jāsāk

Vietējais Volvo Trucks servisa centrs var palīdzēt Jums pārbaudīt, vai Dynafleet pakalpojumi Jums ir piemēroti un kā tos izmantot maksimāli izdevīgi.

Meklēt servisa centru