Kravas automašīnas

Autoparka vadītāja pārraudzīts autoparks

Transportlīdzekļa statuss

Pilnībā pārraugiet sava autoparka transportlīdzekļu statusu. Dynafleet transportlīdzekļa statusa pakalpojums sniegs Jums gan pārskatu, gan precīzu informāciju par Jūsu kravas automašīnām neatkarīgi no to atrašanās vietas. Tas atvieglos transportlīdzekļa pārvaldīšanu kā īstermiņā, tā ilgtermiņā, un Jūs varēsit pārvaldīt savu darbspējas laiku.

Autoparka pārskats

Dynafleet vāc un apkopo Jūsu transportlīdzekļu mērierīču paneļu nosūtītos brīdinājumus un trauksmes signālus. Transportlīdzekļa statusa pārskats piedāvā iespēju aplūkot visus Jūsu autoparka saņemtos brīdinājumus un trauksmes signālus un iespēju skatīt katru transportlīdzekli atsevišķi.

Saņemiet informāciju uz priekšējā paneļa

Darba datos aplūkojiet sīkāk brīdinājumus un trauksmes signālus līdz pat katra atsevišķa transportlīdzekļa mērierīču paneļa līmenim. Šeit varat skatīt detalizētu informāciju par tādiem brīdinājumiem kā lukturu bojājumiem, degvielas līmeni, bremžu kluču nolietojumu un eļļas spiedienu. Lai atvieglotu padziļinātu analīzi, visi notikumi ir reģistrēti žurnālā, norādot tādus parametrus kā notikuma laiks, pozīcija, autovadītāja dati, dzinēja darbstundu skaits.

Galvenās priekšrocības

  • Jūsu autoparka transportlīdzekļu mērierīču paneļu nosūtītie brīdinājumi un trauksmes signāli.
  • Mērierīču paneļa informācija, piemēram, lukturu bojājumi, eļļas spiediens vai bremžu kluču nolietojums un vēl daudz kas cits.
  • Visi notikumi, norādot notikuma laiku, pozīciju, autovadītāja vārdu, odometra rādījumu un dzinēja darbstundu skaitu.
  • Transportlīdzekļa statusa notikumu paziņojumi reāllaikā.

Kontrole ir Jūsu rokās

Jūsu Volvo Trucks dīleris var palīdzēt Jums pārvaldīt Jūsu transportlīdzekļus un atklāt visas transportlīdzekļa statusa pakalpojuma priekšrocības.