Volvo Trucks 2018. gada autovadītāju sacensības

Esiet sveicināts mūsu visu laiku sarežģītākajā prasmju konkursā – Volvo Trucks Drivers' Challenge 2018. Visa uzmanība tiek pievērsta autovadītājam. Kā arī tam, kā autovadītājs ietekmē drošību, degvielas efektīvu patēriņu un produktivitāti. Jā, ja runa ir par vispārējiem panākumiem, autovadītājs rada atšķirību. 

Pievienojieties izaicinājumam!

Vai esat gatavs mūža iespējai? Vai vēlaties iespēju pārstāvēt savu valsti un sacensties, lai kļūtu par Volvo Trucks 2018. gada autovadītāju sacensību pasaules čempionu? 

Drivers' Challenge 2018 ir 2 daļas: teorētiskais tests un braukšanas tests. Teorētiskajā testā ir 30 jautājumi par Volvo Trucks automašīnām, ekonomisku braukšanu un satiksmes drošību. 

 

Latvijas kvalifikācijas sacensību rezultāti!

Driver Challenge 2018 sacensības aizvadītas. Īsts sacensību gars, daudz emociju, daudz izaicinājumu visiem. Pieredzes bagāti autovadītāju, līdzās tiem, kuri uzdrošinājās pirmo reizi piedalīties sacensībās. Ceram, ka ieguvēji bija visi. Mēs tiešām centāmies no visas sirds. Paldies visiem par dalību. Uz tikšanos 2020. gadā!

 

Svarīgākais – autovadītājam ir nozīme!

 

Driver Challenge 2018 by Volvo Trucks kvalifikācijas braucienu rezultāti

Driver Challenge 2018 by Volvo Trucks Latvijas fināla rezultāti

 

 

Latvijas fināla sacensību nolikums (.pdf)

Latvijas posma atbalstītāji
Volvo Trucks autovadītāju izaicinājums sievietēm autovadītājām

Unikāls konkurss

Volvo Trucks Drivers' Challenge izceļ autovadītājus, kas drošu un produktīvu braukšanu un efektīvu degvielas patēriņu pārvērš mākslā. Šogad mēs sagaidām, ka piedalīsies vairāk nekā 12 000 autovadītāju 44 pasaules reģionos. Reizi divos gados konkurss saved kopā pasaules labākos kravas automašīnu vadītājus, kas ir rūpīgi izvēlēti vietējos konkursos vai kuri ir nominēti. Katra reģiona uzvarētājs kvalificējas, lai sacenstos aizraujošajā Pasaules finālā Zviedrijā. 

Esiet sveicināts Volvo Trucks Driver Challenge 2018! Kurš būs nākamais pasaules čempions?

Autovadītāji, bērnu drošība, autovadītāju izaicinājums

Drošība

Vai zinājāt, ka aptuveni 35% no cietušajiem, kam bija nopietni vai letāli savainojumi un kas bija iesaistīti satiksmes negadījumos ar kravas automašīnām, ir neaizsargātie satiksmes dalībnieki, kā, piemēram, bērni un riteņbraucēji? Autovadītājam ir svarīga loma. Tiek ietekmētas dzīvības. Drošība vienmēr ir bijusi Volvo Trucks prioritāte. Labs piemērs ir mūsu autovadītāju apmācības programma, kas iekļauj apmācību drošākai braukšanai. Galu galā – prasmīgam un uzmanīgam autovadītājam ir lielākas iespējas novērst negadījumus.

Uzziniet vairāk par drošību
Kravas automašīna, paraplāns, degvielas efektīvs patēriņš, autovadītāju izaicinājums

Degvielas ekonomija

Vai zinājāt, ka autovadītājs pat par 30% procentiem var ietekmēt degvielas patēriņu? Būt autovadītājam ir liela atbildība. Ne tikai uzlabojot gala rezultātu, bet arī samazinot izmešu apjomu. Vienmēr var veikt uzlabojumus. Volvo Trucks ir apņēmies jebkādā veidā atbalstīt autovadītāju. I-Shift un pakalpojumi, kā, piemēram, Dynafleet, un mūsu autovadītāju apmācības programma, ļauj autovadītājiem uzlabot savas spējas vēl nebijušos apmēros.

Uzziniet vairāk par efektīvu degvielas patēriņu
Kravas automašīna, nogāze, produktivitāte, autovadītāju izaicinājums

Produktivitāte

Pat neliels produktivitātes pieaugums nozīmīgi ietekmē gala rezultātu. Un autovadītājam ir svarīga loma. Pētījumi rāda, ka apmācītam autovadītājam ir lielāka iespēja uzdevumu izpildīt droši un ar lielāku efektivitāti, reizē arī labāk rūpējoties par kravas automašīnu. Lai atbalstītu autovadītāju, mēs esam izstrādājuši tehniskās inovācijas, piemēram, Volvo dinamisko stūrēšanu un autovadītāju apmācības programmu.

Uzziniet vairāk par produktivitāti
Kravas automašīnu sacensības, autovadītāju izaicinājums

Pasaules fināls

Volvo Trucks autovadītāju izaicinājuma Pasaules fināls notiks Gēteborgā, Zviedrijā, Volvo Trucks mājās, 2018. gada 13.–14. septembrī. Šeit pasaules labākie autovadītāji satiksies un demonstrēs savas pasaules klases spējas, sacenšoties par pasaules čempiona titulu. Šis aizraujošais divu dienu prasmju, precizitātes un izklaides pasākums notiks Volvo Trucks Experience Center centrā. Dalībnieki var sagaidīt daudzas iedvesmojošas aktivitātes, seminārus un, protams, konkursa kulmināciju – oficiālo apbalvošanas ceremoniju, kurā paziņos Volvo Trucks Drivers' Challenge 2018 sacensību uzvarētājus, kā arī tai sekojošās svinības.