Volvo Trucks Autovadītāja rokasgrāmata

Atrodiet tieši Jūsu šasijai atbilstošu Volvo Trucks Autovadītāja rokasgrāmatas versiju. Šajā rokasgrāmatā būs pieejama tieši Jūsu kravas automašīnas lietošanas pamācība un pamācoši videomateriāli, kuros būs izskaidrotas noteiktas kravas automašīnas funkcijas. Ja vēlaties uzzināt par citiem pieejamajiem Volvo kravas automašīnu modeļiem, varat izvēlēties arī kādu no demonstrācijas šasijām. Lietotnes atbalsta Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM un Volvo FMX. Pašlaik lietotne ir pieejama angļu un zviedru valodā.

Kravas automašīnu meklētājs – meklējiet lietotas kravas automašīnas un piekabes

Atrodiet šeit savu nākamo kravas automašīnu vai piekabi. „Kravas automašīnu meklētājs” ir noderīga lietotne, kurā var viegli atrast un apskatīt savu nākamo kravas automašīnu vai piekabi. Varēsit apskatīt detalizētu informāciju par kravas automašīnu, tās attēlus un vienkārši sazināties ar dīleri. Varēsit apskatīt pilnu kravas automašīnas aprakstu, fotoattēlus ar piesātinātām krāsām un kartes ar dīleru atrašanās vietām.

Izplatītāja atrašanās vietas noteikšanas sistēma

Dīlera atrašanās vietas noteikšanas sistēma ir noderīgs un vienkārši lietojams rīks, ar ko atrast Jums tuvāko Volvo kravas automašīnu dīleri. Ņemot vērā Jūsu atrašanās vietu, sistēma atradīs Jums tuvāko dīleri no aptuveni 1200 dīleru saraksta. Filtrējiet atbalstītos pakalpojumus, lai atrastu sev tuvāko dīleri, kas var atrisināt Jūsu problēmu.  

Dynafleet

Dynafleet lietotne pastāvīgi uzlabo komerciālo autoparku kravas automašīnu un autovadītāju veiktspēju, neatkarīgi no to atrašanās vietas. Tādējādi ir viegli precīzi noteikt nepieciešamos datus un nekavējoties pieņemt lēmumus izmaksu samazināšanai un transportlīdzekļu izmantošanas uzlabošanai.

Volvo Trucks īpašnieku galerija

Lietotne Volvo Trucks Īpašnieku galerija ir iPhone sadaļas Īpašnieku galerija paplašinātā versija, kas atrodama vietnē http://loadingramp.volvotrucks.com/. Šajā lietotnē varat pārlūkot kravas automašīnu attēlus, ko iesūtījuši kravas automašīnu cienītāji no visas pasaules, kā arī lasīt informāciju par kravas automašīnām un balsot par savu iecienītāko attēlu.