Vienkārši lietojamā aktivitāte rāda, kā
uzlabot satiksmes drošību situācijā,
kur iesaistīts velosipēdists un smagā automašīna.

Lielākā daļa satiksmes negadījumu notiek cilvēka faktora dēļ

Atšķirība, kas glābj dzīvību

Drošība ir bijusi Volvo Trucks prioritāte jau kopš uzņēmuma darbības aizsākumiem. Savos izpētes un analīzes procesos esam noskaidrojuši, ka lielākā daļa satiksmes negadījumu notiek cilvēka faktora dēļ. Tieši tāpēc mēs ne tikai radām daudzas inovatīvas drošības funkcijas saviem izstrādājumiem, bet vēlamies darīt vēl vairāk.

Mūsu mērķis ir pievērst vairāk uzmanības redzamībai ceļu satiksmē.

Redziet un esiet saredzams!

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem vairāk apzināties to, cik labi viņi ir redzami satiksmē. Kampaņā mēs pievēršam uzmanību situācijām, kurās iesaistīti velosipēdisti un citi ceļu satiksmes dalībnieki. Mēs rādām, kā uzlabot satiksmes drošību situācijā, kur iesaistīts velosipēdists un smagā automašīna.

Mācību komplekts ir pieejams bez maksas, un to var izmantot ikviens. Piemēram, skolotāji var iesaistīt vingrinājumus mācību procesā, un vadītāji var izmantot šo materiālu kā uzņēmējdarbības aktivitāti.

Šeit ir vadlīnijas nodarbības organizēšanai ārpus telpām

Mācību komplekts

Radošajā komplektā „See and be seen” ir ietvertas vadlīnijas instruktoram, PowerPoint prezentācija, kā arī norādes par to, kā droši ārpus telpām vadīt nodarbību, kurā ir iesaistīta kravas automašīna.

Nodarbības noslēgumā dalībniekus varētu iepriecināt ar kādu dāvaniņu, piemēram, atstarojošo vesti, lai vēl vairāk pievērstu uzmanību satiksmes drošībai.

Lejupielādēt mācību komplektu

Mācību komplekts(ZIP, 870 MB)