Glābj dzīvības vairāk nekā 50 gadus

Aptuveni pusi no kravas automašīnu negadījumos cietušo nāves gadījumiem varētu novērst, izmantojot drošības jostu. Ir ļoti būtiski, lai katra jaunā autovadītāju paaudze zinātu, cik svarīgs ir šis izgudrojums. Jo dzīvību glābšana mums ir vissvarīgākā.

Volvo Trucks – pasaules līderi drošībā

Kad ir ieslēgts nakts režīms, autovadītāji var acumirklī izslēgt visu nevajadzīgo paneļa fona apgaismojumu, nospiežot vienu pogu. Tāpēc autovadītāja redzamības laukā ir mazāk atspīdumu, turklāt vējstiklā un sānu spoguļos rodas mazāk atspulgu, kas varētu novērst uzmanību. Šis režīms ir piemērots tālo pārvadājumu autovadītājiem, kad brauc naktī un atpakaļgaitā, manevrē nelabvēlīgos laikapstākļos vai sarežģītā apkārtnē, piemēram, kad pievieno un atvieno piekabi.

NEGADĪJUMU NOVĒRŠANA

Mēs esam izstrādājuši aktīvās drošības iniciatīvas, lai novērstu kļūdas, kuru dēļ rodas 90 % ceļu satiksmes negadījumu. Tieši tāpēc mēs saviem autovadītājiem nodrošinām plašāku pārskatu. Mēs palīdzam autovadītājiem justies ērti un būt modriem. Tāpēc savas kravas automašīnas mēs aprīkojam ar sistēmām un tehnoloģiju, kas sniedz augstāka līmeņa drošību.

Traumu varbūtības mazināšana

Diemžēl negadījumi mēdz notikt, tāpēc mūsu pasīvās drošības iniciatīvas ir vērstas uz traumu gūšanas riska samazināšanu negadījumu laikā. Tāpēc mēs konstruējam tādas kravas automašīnas, kas nodrošina autovadītājam, pasažieriem un pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem iespējami labāku aizsardzību.

mēs mācām bērniem apstāties, paskatīties, pamāt

Mēs mācām bērniem

Apstāties, paskatīties, pamāt

Vai vēlaties pievienoties? Lasīt tālāk
Kampaņa, kas atklāj, cik svarīgi ir „See and be seen” – redzēt un būt redzamam

Kampaņa, kas atklāj, cik svarīgi ir

Redziet un esiet saredzams!

Uzziniet vairāk un lejupielādējiet mācību komplektu
Atrodiet vietējo izplatītāju

Pārliecinieties, ka drošība pirmajā vietā

Vietējais Volvo Trucks dīleris var Jums parādīt visas drošības funkcijas un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem par drošību.

Atrodiet vietējo izplatītāju