Degvielas informācija – jo svarīgs ir katrs samazinājums

Svarīga ir katra lāse

Viens procents šeit, viens procents tur – rezultātā veidojas ievērojams ietaupījums. Uz tādiem apsvērumiem ir balstīta mūsu filozofija.

Mēs pastāvīgi strādājam, meklējot jaunas iespējas, kā panākt, lai mūsu kravas automašīnas nobrauktu lielākus attālumus ar mazāku degvielas daudzumu, mazinātos ietekme uz apkārtējo vidi un Jūsu izmaksas nepieaugtu.

Tas ir ilgtermiņa mērķis, un mēs turpināsim strādāt, lai pilnveidotu efektīvu degvielas patēriņu visos mūsu izstrādājumos un pakalpojumos.

Jo svarīga ir katra lāse.

Pakalpojums Degvielas informācija

Samaziniet degvielas patēriņu, izmantojot Degvielas ekonomijas ieteikumus

Degvielas informācija ir konsultatīvs pakalpojums, kas aizvien ir noderīgs. Pēc tam, kad autovadītājs ir apguvis braukšanu, izmantojot degvielu efektīvi, svarīgs panākumu faktors ir nemitīga zināšanu papildināšana.

Tieši tas ir Degvielas informācijas uzdevums. Saņemot regulārus ziņojumus un individuālu analīzi, ilgtermiņā nodrošināt degvielas ekonomiju kļūst pavisam vienkārši.

Uzziniet vairāk par to, kā Jums var noderēt Degvielas informācija
Dynafleet

Vienmēr efektīvākais degvielas patēriņš

Izmantojot Dynafleet sistēmu un autovadītāju apmācību, varat ietaupīt līdz pat 5 procentiem degvielas. Dynafleet nodrošina visu jaunāko informāciju par Jūsu autoparku, savukārt autovadītāja apmācība palīdzēs vadītājiem braukt drošāk, izdevīgāk un ar mazāku degvielas patēriņu.

Lietotne Dynafleet tagad pieejama arī iPhone tālrunī, tādējādi visai autoparka informācijai varat piekļūt jebkurā brīdī.

Uzziniet vairāk par Dynafleet
I-Shift

I-Shift – ietaupiet degvielu, strādājot ar maksimālo veiktspēju

Salīdzinājumā ar manuālo pārnesumkārbu I-Shift samazina degvielas patēriņu pat par 3 procentiem. Tas ir visefektīvākais tirgū pieejamais risinājums.

I-Shift pārnesumkārba nodrošina maksimālo kravas automašīnas veiktspēju, izmantojot informāciju par transportlīdzekļa masu, ceļa slīpumu, ātrumu un paātrinājumu.

Uzziniet vairāk par to, kā iespējams ietaupīt degvielu, izmantojot I-Shift
Gaisa plūsmviržu pakete

Pārvariet gaisa pretestību, izmantojot gaisa plūsmviržu paketi

Izmantojot gaisa plūsmviržu paketi, iespējams uzlabot degvielas ekonomiju pat par 10 procentiem. Gaisa plūsmvirži samazina turbulenci, gaisa pretestību un novirza plūsmu no piekabes.

Protams, līdz ar zemākām degvielas izmaksām sarūk arī CO2 izmešu apjoms.

Uzziniet vairāk par to, kā iespējams ietaupīt degvielu, uzlabojot aerodinamiku.
I-See

I-See – par degvielas taupīšanu netiks aizmirsts

No mirkļa, kad automašīna sāk braukt, I-See var ietaupīt līdz pat pieciem procentiem degvielas. Sistēma saglabā datus par ceļiem, pa kuriem esat braucis, un iegūst informāciju par tiem, kas vēl nav izmantoti. Lai ekonomētu degvielu, sistēma izmanto ceļa topogrāfijas datus un, vadoties pēc tiem, regulē ātrumu un pārslēdz pārnesumus.

Uzziniet visu par I-See sistēmas sešiem posmiem
Autovadītāju apmācība

Autovadītāju apmācība

„Maršruts, darbs un laiks nemainās – tie vienkārši tiek izmantoti efektīvāk.“

Uzziniet par autovadītāju apmācību
Oriģinālie Volvo pakalpojumi

Oriģinālie Volvo pakalpojumi

Efektīva degvielas patēriņa uzturēšana augstā līmenī sākas ar labu autovadītāju un prasmīgu mehāniķu komandu, kas ne vien pārzinās Jūsu kravas automašīnu līdz sīkumiem, bet arī nodrošinās, ka izmantojat visas tās sniegtās iespējas.

Uzziniet vairāk par oriģinālajiem Volvo pakalpojumiem

Lejupielādēt

Brošūra „Svarīgs ir katrs ietaupījums”

Brošūra(PDF, 21.1 MB)