Volvo FMX salons kraukļmelnajā modelī.

Tā nav melna. Tā ir kraukļmelna

Īpaši Volvo FMX kabīnes salonam mēs esam radījuši izsmalcinātu melni brūno krāsas toni. Mēs to nosaucām par “karaukļmelno”. Uz tās netīrumi ir mazāk redzami, tāpēc šī krāsa ir ideāli piemērota darbam būvlaukumā.

Mērierīces – vienmēr pa rokai

Informācija redzama uzreiz

Mērierīču panelī svarīgākā informācija ir izvietota priekšā un centrā, bet retāk izmantotās vadības ierīces izvietotas tālāk. Izmantojot pārvietojamos slēdžus, varat izvēlēties, kuras funkcijas novietot tuvāk stūres ratam.

Jaunais mērierīču panelis

Funkcijas pieskāriena attālumā

Atsevišķas funkcijas ir pārvietotas no statnēm uz stūres ratā iebūvētajiem vadības slēdžiem. Tās ir loģiski grupētas pēc funkcijām un viegli sasniedzamas ar pirkstiem.

Pietiekami daudz glabāšanas nodalījumu

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi personiskajām lietām

Ietilpīgās glabātavas priekšā, zem guļvietas un ārējais glabāšanas nodalījums aizmugurē ir pielāgoti tieši Jūsu vajadzībām. Statīvu ar elektrisko žāvētāju novietojot uz apakšējās guļvietas vai pie kabīnes sienas, ātri izžāvēsiet drēbes, dvieļus un apavus.

Tāpat ir daudzi jauni nodalījumi, kur glabāt, piemēram, dokumentus. Sīklietu nodalījums iebūvēts paneļa augšpusē, tajā ērti glabāt dažādus sīkumus. Tur ir gan vieta pildspalvām un tālrunim, gan USB ligzda. Tur ir pat atvāžams pudeles turētājs.

Ergonomiski veidots stūres rats

Izcils stūres rats

Jaunais stūres rats ir vieglāk regulējams, tāpēc ir vairāk brīvas vietas ceļiem. Stūres rata ergonomiskā konstrukcija piedāvā dažādas turēšanas iespējas – tāpēc tas ir ērti visas dienas garumā. Nedaudz lielākai greznībai pieejama arī ādas apdare.

Jaunais autovadītāja sēdeklis

Unikāls sēdeklis

Jaunajam autovadītāja sēdeklim ir labāks atbalsts, vairāk regulēšanas iespēju un vairāk vietas kājām, to var bīdīt gan 20 cm uz priekšu un atpakaļ, gan pacelt vertikāli 10 cm robežās. Jaunā sēdvirsma ir ērtāka nekā jebkad iepriekš, iespējams izvēlēties četrus dažādus polsterējuma variantus.

Plata apakšējā gulta

Gudra gulēšana

Tas, ka nakts jāpavada kabīnē, nenozīmē traucētu naktsmieru. Apakšējā gulta ir 70 centimetrus plata ar 16 centimetru atsperēm, kuras iespējams pielāgot trim dažādām cietības pakāpēm. Neizkāpjot no guļvietas, varat ieslēgt un izslēgt salona apgaismojumu, modinātājpulksteni, kabīnes sildītāju, audiosistēmu, atvērt un aizvērt logus, atslēgt un aizslēgt durvis.

360° skats no iekšpuses

Tālāk ir pieejams interaktīvs kabīnes interjera skatījums. Lai skatītu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz tekstlodziņiem. Lai uzlabotu skatīšanās iespējas, noklikšķiniet uz „Pilnekrāna režīms”. Šeit aplūkotas vispārējās iezīmes un funkcijas, Jūsu kravas automašīnai tās var būt atšķirīgas.

VT

Iekāpiet un iemīlieties

Lai apskatītu Volvo FMX kabīni, sazinieties ar Volvo Trucks vietējo dīleri. Viņš ar prieku Jums to izrādīs.

Atrodiet vietējo dīleri