Volvo FM birojs

Iekāpiet savā birojā

Mierīga, profesionāla un teicami aprīkota – tāda ir darbavieta, kurā Jūs gribēsiet uzturēties. Rūpīgi izvēlētas krāsas un materiāli. Eleganti paneļa izliekumi visapkārt telpai. Īpaši platajā vējstiklā ideāli pārraugāms ceļš.

Volvo FM jaunais panelis

Viss sasniedzamā attālumā

Nav jānoliecas. Nav jāstiepjas. Nav jānovērš skats no ceļa. Mērierīces Volvo FM kabīnē ir tieši Jums vajadzīgajās vietās. Galvenā informācija redzama uzreiz. Pielāgojami slēdži gādā, lai visbiežāk lietotās funkcijas būtu pa rokai. 

Jaunajā Volvo FM ir daudzi un daudzveidīgi glabāšanas nodalījumi

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi personiskajām lietām

Pildspalvas un piezīmju bloki, tālrunis un mīļākā krūzīte – bieži vien tieši sīkās lietas palīdz darbā. Tāpēc mēs izveidojām daudz lietderīgi izmantojamu glabāšanas nodalījumu. Ietilpīgās glabātavas priekšpusē, zem guļvietas un ārējais glabāšanas nodalījums aizmugurē ir pielāgoti tieši Jūsu vajadzībām. Daudz jaunu nodalījumu palīdzēs sakārtot un atbilstoši izvietot dažādus priekšmetus, piemēram, dokumentus. Kabīnē ir pat datora paliktnis, papīrgrozs un salokāms divu litru pudeles turētājs.

Jaunais ērtais Volvo FM autovadītāja sēdeklis

Vai sēžat ērti?

Autovadītāja jaunais sēdeklis palielina atbalstu, kustību amplitūdu un vietu kājām. To var pabīdīt 20 cm uz priekšu un aizmuguri, kā arī 10 cm vertikāli. Turklāt jaunā sēdvirsma ir ērtāka nekā iepriekš

Volvo FM regulējamais un ieslīpais stūres rats

Jūsu ideālais autovadīšanas stāvoklis.

Stūres ratu var iestatīt 90 mm vertikāli un sagāzt 28 grādu leņķī. To ērti regulēt ar pedāli un viegli aizbīdīt, iekāpjot kabīnē vai izkāpjot no tās. Ergonomiskā konstrukcija piedāvā dažādas turēšanas iespējas – tāpēc ir ērti visas dienas garumā. Nedaudz lielākai greznībai pieejama arī ādas apdare.

360° skats no iekšpuses

Tālāk ir pieejams interaktīvs kabīnes interjera skatījums. Lai skatītu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz tekstlodziņiem. Lai uzlabotu skatīšanās iespējas, noklikšķiniet uz „Pilnekrāna režīms”. Šeit aplūkotas vispārējās iezīmes un funkcijas, Jūsu kravas automašīnai tās var būt atšķirīgas.

Atrodiet vietējo servisa centru

Jūtieties ērti

Iestatiet savu ideālo autovadīšanas stāvokli. Izmēģiniet gultu. Izbaudiet skatu. Volvo Trucks vietējā servisa centrā Jums izrādīs ikvienu Volvo FM kabīnes iezīmi.

Meklēt servisa centru