Ergonomisks autovadītāja nodalījums

Ergonomiska domāšana

Mērierīces. Pārnesumu pārslēgšana. Vadības ierīces. Glabāšanas nodalījumi. Kravas automašīnā Volvo FL visi nepieciešamie līdzekļi ir tieši tajā vietā, kur vajadzīgs, un ir viegli sasniedzami. Tas nozīmē, ka ir mazāk jāpārvietojas. Mazāk jāstiepjas un jāsaspringst. Tāpēc Jūsu rokas pārsvarā ir uz stūres un Jūsu skatiens nenovēršas no ceļa.

Ērts un drošs autovadītāja sēdeklis

Autovadītāja sēdeklis

Tur Jūs pavadāt visu dienu. Tāpēc tam jābūt nevainojamam. Mēs pārveidojām Volvo FL sēdekli, lai to padarītu drošāku, modernāku un īpaši izturīgu. Ir uzlaboti stiprinājumi. Tagad sēdeklī ir iestrādāts galvas balsts un drošības josta. Turklāt salonu papildina audumi, kas iztur intensīvu slodzi un atgrūž netīrumus. 

Daudz glabāšanas nodalījumu visiem Jūsu piederumiem

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi personiskajām lietām

Uz priekšējā paneļa. Durvīs. Virs galvas. Starp sēdekļiem. Apskatot Volvo FL kabīni, pamanīsiet, ka tajā ir pietiekami daudz vietas glabāšanai. Un tas vēl nav viss.

360° skats no ārpuses

Tālāk ir pieejams kabīnes interaktīvais skats. Lai skatītu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz tekstlodziņiem. Lai uzlabotu skatīšanās iespējas, noklikšķiniet uz „Pilnekrāna režīms”. Šeit aplūkotas vispārējās iezīmes un funkcijas, Jūsu kravas automašīnai tās var būt atšķirīgas.

Atrodiet vietējo servisa centru

Iepazīstiet ērtības

Lai izbaudītu īpašas konstrukcijas kabīnes priekšrocības, apmeklējiet Volvo Trucks vietējo servisa centru.

Meklēt servisa centru