Mēs zinām, kas šeit notiek. Mēs zinām, kāds izskatās negadījums. Tāpēc mēs veicam vairāk papildu testu, nekā prasīts tiesību aktos.

Karls Johans Almkvists (Carl Johan Almqvist)

Volvo Trucks Satiksmes un produktu drošības nodaļas direktors

Papildu pasākumi drošības pārbaužu laikā: video

Visstingrākās drošības pārbaudes pasaulē

Mums patīk testi

Kabīnes stiprības Zviedrijas tests. Barjeras pārbaude. Apgāšanās tests. Slīdēšanas tests. Frontālās triecienizturības tests. Mūsu plašā testēšanas programma pierāda, ka Volvo FH ir drošākais Volvo pasaulē. Un apliecina, ka jums ir labas izredzes izdzīvot, ja kravas automašīna apgāžas. Vai ar ātrumu 80 km/h ietriecas nekustīgā objektā.

Volvo raksturīgie testi tiek veikti ar uzstādītiem visiem interjera piederumiem un aizpildītām glabātavām. Pārbaudīta pat kafijas automāta triecienizturība, lai nodrošinātu, ka negadījumā jūs neievainos kabīnes priekšmeti.

FUPS – priekšējā drošības konstrukcija

Vieglāka. Izturīgāka. Drošāka.

Priekšējās drošības konstrukcijas jeb FUPS mērķis ir nodrošināt vieglo automašīnu vadītāju aizsardzību. Mēs ieviesām FUPS, pirms vēl tā bija kļuvusi obligāta. Kopš tā brīža mēs esam uzlabojuši konstrukciju, kas spēj glābt dzīvību.

Šī sistēma daļēji absorbē sadursmes triecienu, ieliecoties zem kravas automašīnas. Mūsu jaunā sistēma izgatavota no vieglāka un izturīgāka materiāla – tagad tā ir efektīva pat tad, ja brauc ar lielāku ātrumu. Trieciena gadījumā FUPS spēj plastiski deformēties par 20 centimetriem – iepriekš tie bija 10 centimetri. Tas palielina šīs konstrukcijas iespējas glābt dzīvību un aizsargāt kravas automašīnu vadītājus no ievainojumiem negadījumā.

FH jumta lūka

Iebūvēta avārijas lūka

Puse no kravas automašīnu negadījumiem ir negadījumi, kad transportlīdzeklis apgāžas uz sāniem. Varētu būt gandrīz neiespējami izkļūt pa durvīm. Problēmu neatrisina arī vējstikla izsišana, jo tagad tas ir cieši ielīmēts. Tieši tāpēc katrai Volvo FH sērijas automašīnai ir liela jumta lūka, kas darbojas arī kā avārijas lūka.

Jumta lūka dabiski izgaismo kabīni. Gaišā, plašā kabīne palīdzēs saglabāt modrību un pievērst uzmanību ceļam. Tādējādi palielinās autovadītāja labsajūta un samazinās elektriskā apgaismojuma patēriņš.

Jumta lūkas idejas pamatā ir vienkāršas un Volvo raksturīgas idejas. Konstruēt ko tādu, kas palīdzēs novērst negadījumus un ārkārtas situācijā glābt cilvēku dzīvību.
Atrodiet vietējo dīleri

Vai piekrītat, ka drošība ir pirmajā vietā?

Vietējais Volvo Trucks dīleris ir gatavs kopā ar jums apskatīt ikvienu Volvo FH izcilā drošības aprīkojuma elementu.

Atrodiet vietējo izplatītāju