Volvo FE: palīdz aizsargāt visus satiksmes dalībniekus

Volvo drošā kabīne

Volvo FE kabīne projektēta tā, lai aizsargātu Jūs. Kā arī citus satiksmes dalībniekus un gājējus. Kabīne ir izturējusi visus sadursmju, šķēršļu un triecienizturības testus. No jauna konstruētais sēdeklis ir nostiprināts un piestiprināts pie grīdas. Sēdekļos iestrādātās drošības jostas un galvas balsti trieciena brīdī nodrošina pirmklasīgu aizsardzību. Mūsu priekšējā un aizmugures drošības sistēma sadursmes gadījumā neļauj vieglajām automašīnām pakļūt zem kravas automašīnas.

Apskatiet Volvo drošo kabīni
Volvo elektroniskā stabilitātes programma

Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP)

ESP palielina transportlīdzekļa drošību un virziena stabilitāti apgrūtinātos braukšanas apstākļos un palīdz novērst apgāšanos. Sistēma ir iekļauta Volvo FE standartaprīkojumā, tādējādi jau no paša sākuma nodrošinot uzlabotus braukšanas rādītājus un drošību.

Videofragments, kurā skaidrotas joslas saglabāšanas sistēmas priekšrocības

Joslas saglabāšanas sistēma

Novirzīšanās no joslas bieži ir smagu ceļu satiksmes negadījumu cēlonis. Mūsuprāt, tā notiek pārāk bieži. Joslas saglabāšanas sistēma ar speciālas kameras starpniecību vēro ceļa horizontālos apzīmējumus un brīdina autovadītāju, ja nejauši tiek šķērsota joslu atdalošā līnija.
Volvo FE: redziet vairāk un esiet pamanāms

Redziet vairāk. Esiet pamanāms. Esiet drošs

Pārdomātās konstrukcijas spoguļi uzlabo redzamību nepārredzamās zonās. Priekšējie LED dienas gaitas lukturi padara kravas automašīnu izcili redzamu. Tās ir labas ziņas ne vien Jums, bet arī riteņbraucējiem un gājējiem pilsētas centrā.

Atrodiet vietējo servisa centru

Uztveriet drošību nopietni

Vietējais Volvo Trucks servisa centrs ir gatavs Jums parādīt ikvienu Volvo FE progresīvā drošības aprīkojuma elementu.

Meklēt servisa centru