Ergonomisks autovadītāja nodalījums

Ergonomiska domāšana

Mērierīces. Pārnesumu pārslēgšana. Vadības ierīces. Glabātavas. Ar Volvo FE viss, kas Jums vajadzīgs darbam, ir tieši tajā vietā, kur tas Jums vajadzīgs un viegli sasniedzams. Tāpēc mazāk jāpārvietojas. Mazāk jāstiepjas un jāsaspringst. Tāpēc Jūsu rokas pārsvarā ir uz stūres un Jūsu skatiens nenovēršas no ceļa.

Ergonomisks autovadītāja nodalījums

Autovadītāja sēdeklis

Tur Jūs pavadāt visu dienu. Tāpēc tam jābūt nevainojamam. Jaunu Volvo FE sēdekli mēs izstrādājām tādēļ, lai padarītu to drošāku, modernāku un īpaši izturīgu. Uzlabots stiprinājums. Tagad sēdeklī ir iestrādāts galvas balsts un drošības josta. Turklāt salonu papildina audumi, kas iztur intensīvu slodzi un atgrūž netīrumus, ir pieejams arī vinils. 

Daudz glabāšanas nodalījumu visiem Jūsu piederumiem

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi personiskajām lietām

Uz priekšējā paneļa. Durvīs. Virs galvas. Starp sēdekļiem. Apskatot Volvo FE kabīni, pamanīsiet, ka tajā ir pietiekami daudz vietas glabāšanai. Un tas vēl nav viss.

360° skats no iekšpuses

Tālāk ir pieejams interaktīvs kabīnes interjera skatījums. Lai skatītu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz tekstlodziņiem. Lai uzlabotu skatīšanās iespējas, noklikšķiniet uz „Pilnekrāna režīms”. Šeit aplūkotas vispārējās iezīmes un funkcijas, Jūsu kravas automašīnai tās var būt atšķirīgas.

Atrodiet vietējo servisa centru

Jūtieties ērti

Izbaudiet ergonomisko domāšanu. Vietējais Volvo Trucks servisa centra pārstāvis ir gatavs parādīt Jums jauno Volvo FE kabīni.

Meklēt servisa centru