Nekādu paviršību, nekādu pārsteigumu – tikai atbilstoša apkope

Izcils serviss

Neviens cits neveiks Jūsu Volvo kravas automašīnas apkopi tā kā mēs. Jūs zināsiet, ka Volvo to paveiks pareizi. Nekādas paviršības. Nekādu nepatīkamu pārsteigumu. Mūsu mehāniķi ir kvalificēti speciālisti. Viņiem ir plašs klāsts instrumentu un visas vajadzīgās diagnostikas sistēmas un datubāzes. Un viņi izmanto tikai oriģinālās Volvo detaļas. Izvēloties Volvo, varat būt pārliecināts, ka Jūsu kravas automašīna un darbības saņems pelnīto apkopi.

Plašāka informācija par oriģinālajām Volvo detaļām
Sīku problēmu novēršana, lai izvairītos no dārgiem sarežģījumiem

Plānveida tehniskā apkope

Profilaktiskā apkope ir labākais veids, kā novērst neplānotu dīkstāvi. Veicot apkopi, mēs mainām arī filtrus, smērvielas un veicam dažādus iestatījumus un pārbaudes, tādējādi novēršot nelielas problēmas, pirms tās kļuvušas par lielākām un dārgākām problēmām.

Papildinformācija par Volvo servisa līgumiem
Mēs palīdzēsim izstrādāt Jūsu vajadzībām atbilstošu apkopes plānu

Jūsu personiskais plāns

Mēs ne vien esam pārliecināti par profilaktiskās apkopes nozīmi, mēs esam pārliecināti, ka pielāgosim to tieši Jūsu kravas automašīnai vai darbībai. Atveriet apkopes plānu bez maksas. Pēc īsas konsultācijas noteiksim piemērotāko tehniskās apkopes līmeni un izveidosim servisa grafiku, kas atbilst tieši Jūsu vajadzībām. Tā Jūs jau iepriekš zināsiet, kad Jūsu kravas automašīna būs servisā, kā arī visas izmaksas.

Atrodiet vietējo servisa centru

Oriģinālais piedāvājums

Ja vēlaties vairāk uzzināt par oriģinālajiem Volvo pakalpojumiem un to lietderību uzņēmumā, sazinieties ar savu Volvo Trucks servisa centra pārstāvi.

Meklēt servisa centru