Nelaimes gadījumu novēršana

Cilvēka pieļauta kļūda ir galvenais iemesls aptuveni 90% satiksmes negadījumu. Tieši tāpēc mēs saviem autovadītājiem palīdzam saredzēt vairāk. Mēs palīdzam viņiem justies ērti un modri. Un savas kravas automašīnas mēs aprīkojam ar sistēmām un tehnoloģijām, kas nodrošina nākamās paaudzes drošību.

Efektīva bremzēšana
Mūsu elektroniskā bremžu sistēma nodrošina vienmērīgu bremzēšanu, īsāku apstāšanās attālumu, labāku stabilitāti un saķeri ar ceļu.

Stabilitātes sistēma
Ja Jūsu kravas automašīnai draud izslīdēšana vai apgāšanās, elektroniskā stabilitātes sistēma izlīdzina sānspēkus, lai atjaunotu braukšanas stāvokli.

Redzamība visapkārt
Plašs stiklojums, spēcīgi vējstikla tīrītāji, jaunas konstrukcijas atpakaļskata spoguļi un vēl citas priekšrocības nodrošinās labāku redzamību un palīdzēs saglabāt drošību.

Viedas tehnoloģijas
Adaptīvā kruīza kontrole uzrauga automašīnas attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, toties sistēma braukšanas sākšanai kāpumā palīdzēs droši uzbraukt pakalnā.

Drošības sistēmas
Izmantojot pretaizdzīšanas sistēmu, varēsiet attālināti aizslēgt kravas automašīnu un aktivizēt signalizāciju, kas ar 105 dB (A) skaļu sirēnu brīdinās Jūs ielaušanās gadījumā.

Maksimāla vadāmība
I-Shift ir vieda transmisijas sistēma, kas Jūsu vietā veic pārnesumu maiņu, tāpēc visu uzmanību varat pievērst ceļam.

Patīkams klimats
Mūsdienīga elektroniskā klimata kontrole uzrauga un regulē visus klimata faktorus, nodrošinot maksimālu ērtību un mazāk nepilnību.

Zems trokšņa līmenis
Aerodinamiska konstrukcija, trokšņa slāpētāji un izolācija ir tikai daži paņēmieni, kas maksimāli samazina troksni un spriedzi.

Uzziniet vairāk par mūsu drošības inovācijām

Kampaņa, kas atklāj, cik svarīgi ir „See and be seen” – redzēt un būt redzamam

Kampaņa, kas atklāj, cik svarīgi ir

Redziet un esiet saredzams!

Uzziniet vairāk un lejupielādējiet mācību komplektu

Traumu iespējamības mazināšana

Lai gan mēs esam maksimāli spējuši novērst negadījumus, tie tomēr notiek. Tieši tāpēc mēs lielu uzmanību pievēršam traumu iespējamības mazināšanai. Mēs konstruējam tādas kravas automašīnas, kas nodrošina autovadītājam, pasažieriem un pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem maksimāli iespējamo aizsardzību.

Enerģiju absorbējoša kabīne
Ja kravas automašīna apgāžas vai notiek frontāla sadursme, mūsu stiprinātā kabīnes konstrukcija pārvada enerģiju uz aizmuguri, kabīnē saglabājot pietiekami daudz vietas izdzīvošanai.

Trīs punktu drošības josta
Volvo izgudrotā ērtā fiksācijas sistēma autovadītāju notur vietā arī tad, ja pēkšņi samazinās ātrums vai kravas automašīna apgāžas.

Autovadītāja gaisa spilvens
Mūsu inovatīvā gaisa spilvena sistēma nopietnā frontālā sadursmē novērš autovadītāja atsišanos pret stūri, paneli vai vējstiklu.

Priekšējā drošības konstrukcija
Notiekot frontālai sadursmei ar vieglo automašīnu, deformācijas zona tiek iebīdīta 200 milimetru dziļi, lai aizsargātu vieglās automašīnas pasažieru salonu, autovadītāju un pasažierus.

Adaptīvā kruīza kontroles sistēma ar frontālas sadursmes brīdinājuma sistēmu
Autovadītāja viedā atbalsta sistēma, izmanto radaru, lai palīdzētu saglabāt drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, un brīdina autovadītāju par iespējamo sadursmi.

Iztaisnošanas bremze (Stretch brake)
Braucot lejup no kalna pa slidenu ceļu, tā automātiski samazina piekabes ātrumu un iztaisno sastāvu, ievērojami mazinot sastāva „salocīšanās” risku.

Izpētiet mūsu drošības aprīkojumu

Atrodiet vietējo izplatītāju

Pārliecinieties, ka drošība pirmajā vietā

Vietējais Volvo Trucks dīleris var Jums parādīt visas drošības funkcijas un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem par drošību.

Atrodiet vietējo izplatītāju